Příznivci, kteří propásli úvodní minuty utkání, s největším pravděpodobností přišli o první branku zápasu, hostující Jan Říha si nešťastně srazil míč do vlastní branky. „Byla to pro nás komplikace, na pohodě týmu se tento moment podepsal. Vlašim pak měla další tři čtyři příležitosti. Až pak jsme se z toho dostali," vrátil se k úvodu zápasu hrající trenér Votic Marek Štork.  Voticím se podařilo trpělivou hrou vyrovnat, krátce po půlhodině hry překonal brankáře Miloslava Vladyku Marek Slunečko. Nerozhodný stav netrval dlouho, ve 38. minutě poslal domácí do vedení Jan Šanda. Bleskově dokázaly Votice srovnat, prosadil se Petr Daniel. Ještě před koncem poločasu šla Vlašim potřetí do vedení, skóroval Václav Skiba.

Dlouhou dobu to vypadalo na těsnou výhru vlašimské rezervy. „Před druhým poločasem jsme si řekli, že na soupeře vlétneme, což se nám postupně podařilo," poznamenal Štork. Votičtí fotbalisté si však podmanili závěr zápasu. Nejprve v 82. minutě srovnal Martin Doubrava a o čtyři minuty později dokonal obrat ve skóre Lukáš Navrátil.

Pracně vybudovaný náskok si hosté už vzít nenechali a na půdě soupeře v dramatickém zápase dokázali vyhrát 4:3. Votice jsou aktuálně na jedenácté pozici, naopak Vlašim „B“ se nachází na posledním, šestnáctém místě.

„Čekal jsem, že bude Vlašim "B" posílena o hráče z hlavního týmu. Předchozí zápasy to tak bylo, takže jsme se na to připravili. Pak jsme viděli zápis a v něm byl jen jeden hráč z hlavního týmu. Následně jsme na tuto skutečnost zareagovali a změnili styl hry," dodal na závěr Štork.

Následující víkend zamíří Vlašim „B“ do Čáslavi, kde se střetne s „B“ týmem, Votice doma hostí Býchory a lídr soutěže, Týnec nad Sázavou na svém stadionu vyzve Luštěnice.