„Tuchlovice jsou silný soupeř, doma většinou vyhrávají. Vím, že prohrály akorát s Velimí. Hrají jednoduchou silovou hru, mají kvalitní hráče,” sdělil trenér Nespek Milan Knížek a doplnil, že tomuto soupeři uzpůsobili rozestavení. 

První poločas mnoho zajímavých situací před brankami nenabídl. Oba kluby trefily tyč respektive břevno z velké vzdálenosti. Do kabiny šli fotbalisté za bezbrankového stavu.  Pro zbytek zápasu udělaly Nespeky několik změn v sestavě. „Po střídání se naše hra zvedla. Podařilo se nám vstřelit první branku a dostali jsme se do vedení,” poznamenal Knížek.

Poříčí doma porazilo Hlízov 2:0
Foto: Tři body poslali do porodnice, Poříčí přivítalo novorozence v týmu

Jeho tým začal bránit a soupeř postupně přebíral iniciativu.  „Aktivní hra Tuchlovic vyústila v poslední standardní situaci. Po trestném kopu propadl balon, který soupeř dokázal protlačit do sítě,” okomentoval Knížek inkasovanou branku v první minutě nastavení. 

V samotném závěru zápasu Nespeky inkasovaly a přišly o výhru. Místo tří bodů si do tabulky připsaly jen jeden. „Mrzí nás to, ale na druhou stranu si vezeme bod ze hřiště soupeře. Tabulka je, kromě několika týmů dole, velmi vyrovnaná a každý bod se hodí. Myslím, že remíza je spravedlivá a oba kluby mohou být spokojené, i když my teda méně,” shrnul Knížek. 

Krajský přebor, 12. kolo 
Tuchlovice – Nespeky 1:1 (0:0) 
Branky:  90+1. Brnovják - 65. Klauz. Rozhodčí: Petýrek - Drábek, Stumpf. ŽK: 3:3.  
Tuchlovice: Zelenka - Brnovják, Duchoň, Nosek, Kárnik, Cabejšek (75. Baratynskyy), Kubů, Tóth, Sedláček, Kedroň (72. Kraus), Jaroš (81. Bureš). 
Nespeky: Drážek - Snischuk, Melichar, Braný, Klauz (68. Maršoun), Bredler, Nikrmajer, Turek (51. Rosenvald), Skalický (46. Burian), Kotek (56. Čaloun), Petlička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...