„Před zápasem jsme se nacházeli v komplikované situaci, chyběli nám čtyři hráči ze základní sestavy.  Skládali jsme sestavu z dorostenců, hráli dva sedmnáctiletí kluci,“ konstatoval trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

Domácí fotbalisté měli v úvodní fázi zápasu více ze hry. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem, vedli jsme od deváté minuty 1:0, poznamenal Sedlařík. Jeho svěřencům se však vstup do druhé pětačtyřicetiminutovky nepovedl. „Do druhého poločasu soupeř vlétl. Dvacet minut byl lepším týmem, ale podržel nás brankář Franěk.“

„Kluci zaslouží absolutorium, protože jsme měli jednoho nebo dva náhradníky. Vyžlovka hrála o všechno vzhledem k postavení v tabulce. Ubojovali jsme to,“ usmíval se po utkání Sedlařík.

Během zápasu dostal domácí trenér, krátce po půlhodině hry, žlutou kartu. „Rozhodčímu jsem řekl, že měla být žlutá karta za držení. Přiběhl ke mně a udělil mi kartu. Vysvětlil mi, že on je tam od toho, aby uděloval karty,“ okomentoval nevšední moment Sedlařík.

Nováček I. B třídy, Křivsoudov, se představ v Jevanech. Zástupci okresu Benešov nevyšel vstup do utkání a po brankách Chrousta a Sobíška prohrával 0:2. V závěru prvního poločasu dokázal snížit Luboš Ptáček. Nikdo z jeho spoluhráčů se už prosadit nedokázal. Fotbalisté Křivsoudova po předchozí výhře nad rezervou Sedlčan tentokrát prohráli.

Divišov na své půdě hostil Sedlačany „B“. V páté minutě poslal Jawu do vedení Matěj Vondrák, a pak Jan Vondrák navýšil vedení. Hostujícímu týmu se podařilo vyrovnat, branku na 2:2 vstřelil v 83. Minutě Michael Dvořák. Dlouhou dobu to vypadalo na remízu, ale tři body pro domácí zajistil dvou druhou brankou v zápase Jan Vondrák.

V nečekané drama se změnil zápasu Miřetic s Kunicemi. Gólový účet zápasu otevřel už ve druhé minutě kunický Jakub Hosnesl. V devadesáté minutě se prosadil tradiční mimetický střelec František Rybařík. Naději domácích nad bod zhasla ve čtvrté minutě, utkání rozhodl Matěj Ryger.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...