Úvod zápasu patřil jednoznačně domácím, kteří si během patnácti minut vytvořili nejméně čtyři gólové příležitosti. Ty první dvě z 6. a 8. minuty ještě neproměnili, ale ve 13. minutě se už skóre měnilo. Rychlé přenesení hry na pravou stranu, zpětná nahrávka pod sebe a střela z hranice velkého vápna, znamenaly domácí vedení 1:0. A o tři minuty později mohlo být ještě hůř, naštěstí střela z malého vápna mířila nad Drážkovu branku.

V rozmezí mezi 16. a 17. minutou mohli hosté evidovat jediné dvě šance, v obou případech zakončoval Peterka, ale jednou mířil těsně mimo, podruhé se vyznamenal domácí gólman. Další nebezpečné situace se už odehrávaly především před nespeckou brankou.

Naštěstí většina zakončení mířila mimo branku, a tak se skóre měnilo pouze jednou a to ve 29. minutě. Po sérii chyb zakončoval domácí hráč z malého vápna a Zličín vedl 2:0. V samotném závěru domácí soupeř vyloženě daroval kontaktní gól, špatnou rozehrávku zachytil Maršoun a do prázdné brány snížil.

Druhý poločas už byl ze strany hostů o poznání lepší, a z pohledu gólových šancí poměrně vyrovnaný. Oba týmy si ve druhé půli vytvořily po dvou velkých šancích, ale gólem skončila pouze akce Davida Pešty, který v 51. minutě utekl obráncům po pravé straně a z úhlu prostřelil domácího gólmana – 2:2. Podobná situace na druhé straně skončila díky včasnému vyběhnutí Drážka pouze rohovým kopem.

V závěru zápasu měl obrovskou šanci Míla Klauz, který běžel sám na zličínskou branku, ale než stihl zakončit, tak byl zablokován vracejícím se obráncem. Poslední slovo mohli mít domácí, kteří už překonali hostujícího gólmana, ale míč směřoval pouze do tyče. Na konečném výsledku 2:2 se už nic nezměnilo.

Zličín – Nespeky 2:2 (2:1)

Nespeky: Drážek – Jasz, Burian, Krejza, Komárek – Pešta, Braný, Maršoun, Peterka, Klauz – Hamajda (střídali: Židlík, Myslivec, Šimeček).