Pro Nespeky se jednalo už o třetí porážku v řadě. A zapříčinily ji právě laciné hrubky v defenzivní činnosti. „Oba góly padly po našich hrubých individuálních chybách, naopak když už si šance vytvoříme my, tak je nedokážeme proměnit,“ smutnil Tesař, který rovněž přirovnal utkání k nedávnému střetnutí s Velimí. „Byl to velmi podobný zápas. Prospali jsme první poločas, kdy jsme hráli velmi zastrašeně. Pak se vše snažíme dohnat až ve druhé půli, kdy už mužstvo relativně nemá, co ztratit,“ popsal.

To už totiž Nespeky prohrávaly s Klíčany 0:2. Nejprve v 7. minutě podcenil domácí Burian osobní souboj se Slánským, který ho o míč obral, následně předložil gólovou přihrávku Hájkovi, který nezaváhal.

Stejný hráč měl prsty i ve druhé trefě hostů. Ti se tři minuty před přestávkou dostali do přečíslení čtyři na tři a v konečné fázi si Hájkovu přihrávku nešťastně srazil do vlastní sítě Bredler.

To se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože Nespeky dokázaly po přestávce zásluhou parádní trefy Maršouna z přímého kopu jen snížit. „Klíčany mají velmi kvalitní mančaft, ale i takové zápasy se dají vyhrát. Ve druhém poločase jsme podali solidní výkon, asi nejlepší v této sezoně. Vytvořili jsme si šance, a kdybychom dali vyrovnávací gól, tak věřím, že jsme výsledek mohli ještě otočit,“ podotkl Tesař.

„Nezbývá nám, než makat dál, navázat na výkon z druhého poločasu a vyvarovat se individuálních. Musíme začít zápasy opět vyhrávat,“ doplnil trenér Nespek.


Načítám tabulku …