„Utkání nebylo vůbec snadné. Beroun si přijel pro vítězství, ale my jsme mu to neumožnili,“ usmíval se po utkání asistent hlavního trenéra Nespek Petr Králíček, který utkání sledovat zprostředkovaně.

Krátce po půlhodině hry dostal druhou žlutou kartu Lukáš Hronek a utkání pro něj skončilo. Tou dobou už Nespeky vedly 1:0 díky brance Luboše Braného.

„Následovaly pasáže, ve kterých nás soupeř hodně zatlačil, byli jsme pod tlakem. Kluci podali takticky velmi dobrý výkon,“ pochvaloval si Králíček. Po hodině hry navýšil domácí náskok Matěj Skalický.

Berounští fotbalisté ani za dvoubrankové ztráty utkání nezabalili a pokračoval v dobré hře. „Beroun si dokázal vypracovat velké šance z volných kopů, ale dokázali jsme si poradit. Bránili jsme jako jeden tým a soupeři jsme nedovolili skórovat,“ poznamenal Králíček.

V závěru zápasu se prosadily Nespeky ještě dvakrát, skóroval Lukáš Maršoun a Roman Vojkůvka. „Ačkoliv výsledek 4:0 vypadá jednoznačně, tak trochu zkresluje. Beroun hrál dobře, měl tlak před brankou, ale neprosadil se,“ uzavřel Králíček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...