Tochovice byly doposud jediným týmem, který dokázal v Poříčí vyhrát a že na něj umí, se ukázalo i nyní. Hosté kvůli špatné komunikaci už dovolili domácím skórovat v první minutě, když jejich zaváhání využil Matoušek. Poříčí tak už potřetí za sebou inkasovalo brzy po začátku zápasu.

Podobně jako s Dobříší, tak i nyní stihl favorit zareagovat a záhy se o srovnání postaral Galuška. Hráči ve žlutomodrých drsech v tu chvíli na hřišti dominovali a zásluhou Tlustého se dostali i do vedení. Definitivně mohl rozhodnout utkání znovu Galuška, toho ale fantasticky vychytal Harásek do šaten se šlo za stavu 1:2.

„Do zápasu jsme vstoupili špatně, když jsme hned v první minutě inkasovali. Do poločasu jsme ještě stihli otočit skóre. První minuta hrůza, dalších 44 minut super. Škoda šance Galušky,“ komentoval utkání trenér Poříčí Marek Štork.

O přestávku ale herní převaha Poříčí zmizela, čehož Tochovice využily a v polovině druhého dějství se druhým gólem v zápase postaral o vyrovnání Matoušek. Utkání nakonec skončilo remízou 2:2.

„V kabině jsme si o přestávku řekli, že budeme nadále aktivní, jenomže na hřišti jsme se vytratili a soupeř zaslouženě vyrovnal. Druhý poločas nechal náš tým fotbal v kabinách a domácí po naší chybě vyrovnali, škoda,“ mrzelo Štorka.

Tochovice – Poříčí nad Sázavou 2:2 (1:2)

Branky: 1. a 67. Matoušek – 14. Galuška, 38. Tlustý. ŽK: 1:1. Rozhodčí:Vlk - Šebela, Kulanda. Diváci 124.

Tochovice: Harásek – Mourek, Jendruščák, Dušek (70. Benda), Jurica – Pazderník, Čížek, Šimůnek – Ivaník (64. Krotký), Tilinger (75. Tuháček), Matoušek.

Poříčí: Tlamicha – Z. Hašek, Peroutka, Tlustý, Pedro – Jírů (58. Radačovský), Verner – Matoušek (87. Dumský), F. Hašek, Slunečko (72. Baštýř).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...