Sázava – Miřetice 4:1 (3:1)

Domácí vlétli do utkání jako uragán a prakticky z prvních dvou akcí vstřelili dvě branky. Nejprve se po sklepnutí krásně trefil Bartoš, poté ze strany procedil míč skrz Fialku Švec. Hosté se poté oklepali a začali zatápět domácí obraně. Nejprve domácí Hrbek vychytal Turka, poté s pomocí tyče i Herwiga. Druhý jmenovaný se následně postaral o snížení, když si důrazem a rychlostí poradil s domácí obranou a obstřelením nedal Hrbkovi šanci. Domácí ale před poločasem navýšili vedení křižnou ranou k tyči Králem.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe rovněž domácím, když druhým gólem Bartoše rozhodli o výsledku. Následně byla hra kouskovaná s několika šancemi na obou stranách, ale zápas se již prakticky dohrával. .

„Byli jsme o malinko lepší, hosté ale zlobili. Mají dobrý předek, dva, tři silové, ale pohyblivé útočníky,“ chválil trenér domácích Pavel Chuchla miřetické útočné duo Jenšík – Herwig. „Hosté také snížili po našem zaváhání, Láďa Král ale naštěstí pěknou ranou před přestávkou upravil na 3:1 a to prakticky zápas rozhodlo. Brzy po změně stran jsme přidali čtvrtou branku a potom jsme měli ještě další šance. Oni také něco měli, ale zhruba od 60. minuty se zápas už jen dohrál.“ shrnul Pavel Chuchla.

„Zápas jsme si prohráli už v úvodních osmi minutách, kdy jsme si laxním bráněním nechali dát dvě branky. Ještě jsme dokázali snížit, ale třetí branka před přestávkou prakticky utkání rozhodla, protože ve druhém poločase jsme se už do utkání nedokázali vrátit.“ mrzelo miřetického lodivoda Petra Naňáka.

Sázava - Miřetice 4:1 (3:1).

Branky: 4., 52. Bartoš, 8. Švec, 40. Král – 19. Herwig. Rozhodčí: Boček – Petýrek, Budař. ŽK: T. Svoboda – Přitasil, Jantač, Turek. Diváků: 125.

Sázava: Hrbek – L. Skála (62. Keltner), Dušek, Chuchla, Král – Danko (62. T. Svoboda), Martin Chrpa, Marek Chrpa, Bartoš (81. Zeman) – Kadlec, Švec (87. Gyorgyfi). Trenér: Pavel Chuchla.

Miřetice: Fialka – Nebřenský, Čáp K., Čáp P., Blažek – Jantač, Přitasil, Moudrý, Turek (69. Klíma) – Herwig, Jenšík (87. Naňák). Trenér: Petr Naňák.

Petr Turek