Úvod zápasu vyšel domácím na výbornou. V 5. minutě zahrávali rohový kop, Jenšík sice jen orazítkoval zadní tyč, ale Kamarýt dorážkou procpal míč do branky – 1:0. Následně se dvakrát řítil sám na brankáře Vojtěch Přitasil, ale branku nejprve přestřelil a na podruhé trefil brankáře. Ve 26. minutě se již mohl radovat z branky, když procedil míč mezi brankářem Netolickým a tyčí – 2:0.

Hosté sice dobře kombinovali a miřetické v poli přehrávali, nedokázali si však vytvořit žádnou vážnější šanci. Naopak před poločasem napřáhl domácí Moudrý a vyslal tvrdý projektil do šibenice, míč se odrazil od břevna za brankovou čáru a ven, hodinky sudího však zůstaly němé. Naštěstí pro domácí střelu pohotově dobíhal Kamarýt a hlavou branku potvrdil – 3:0.

Do druhé půle vstoupili domácí vlažněji, jako by byli spokojeni se „snadným“ tříbrankovým vedením. Hosté je začali stále více přehrávat v poli a vytvářet si nějaké šance. Se všemi si však poradil domácí Nerad. Až v 69. minutě vrátil jiskřičku naděje pro Říčany výborně hrající Koranda, jenž napřáhl za hranicí šestnáctky a vypustil krásnou střelu hodnou účasti v hitparádách – 3:1. Vítězství pro domácí definitivně potvrdil v 72. minutě aktivní Kabát, když se trefil hlavou po standardní situaci takzvaným záušákem.

„Věděli jsme, že potřebujeme nutně vyhrát. Říčany, s mladým týmem, byly v poli minimálně vyrovnaným soupeřem. Ale my jsme chtěli body mnohem víc a v koncovce jsme byli důrazní. Do poločasu jsme si vytvořili rozhodující náskok a ve druhém poločase už náskok udrželi,“ měl radost trenér domácích Petr Naňák.

Miřetice – Říčany 4:1 (3:0)

Branky: 5. Kamarýt, 26. V. Přitasil, 41. Kamarýt, 72. Kabát – 69. Koranda. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 3:2. Diváci: 50.

Miřetice: Nerad – Jantač, K. Čáp, P. Čáp, J. Přitasil – Turek (71. Lalouček), J. Kamarýt, Moudrý, Kabát, V. Přitasil – Jenšík (90. Klenot).