1/4

Olbramovice přitom na půdě Kácova začaly skvěle, dostaly se do vedení. Ještě do přestávky ale o něj přišly. Favorizovaní domácí následně po změně stran dokonali obrat a došli si pro vítězství.

„Zápas byl pro nás určitě náročný. První poločas jsme odehráli velice slušně. Domácí mají velice kvalitní mančaft. Až do 80. minuty jsme drželi naději na dobrý výsledek. Soupeř měl převahu. Kousek nám chyběl, abychom uhráli překvapivý bod, což určitě mrzí, ale Kácov měl více šancí, my jsme spíš hrozili z brejků,“ komentoval trenér Olbramovic Miroslav Kaprálek.

„Výsledek se nerodil snadno a celkem jsme se na něj nadřeli,“ oddechl si trenér vítězného týmu Michal Veliký. „Příčinou bylo to, že jsme zbytečně inkasovali hned z první návštěvy Olbramovic na naší polovině. Navíc jsme do útoku byli pomalí a těžkopádní. Postupem času jsme ale hru zrychlili a navíc začali mít odražené míče, což vedlo ke zvýšení tlaku a vytvoření několika nebezpečných situací. Nakonec jsme vyrovnali ze standardní situace a šlo se na druhý poločas. Hosté v něm úplně rezignovali na útok a soustředili se na defenzivu, kterou jsme nemohli dlouho překonat. Na 2:1 jsme dali opět po standardní situaci a pak už pohodlně dokráčeli ke třem bodům,“ těšilo kouče Kácova.

arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right