Miřetice byly před posledním kolem v těžké situaci. Musely vyhrát a doufat v zaváhání Vyžlovky. První část splnily, když porazily Olbramovice, nicméně věděly, že se dočkaly Pyrrhova vítězství, neboť jejich konkurent v boji o sestup přesvědčivě zvítězil v Červených Janovicích a zachránil se na jejich úkor.

„Naše rozlučka byla důstojná. Fotbal dobrý z obou stran, myslím, že i vyrovnaný. Ve druhé půli nám hosté odskočili do dvoubrankového vedení, ale pak jsme byli jednoznačně lepší. Měli jsme tlak, akorát jsme stačili jenom snížit. V poslední minutě jsme nastřelili břevno,“ řekl trenér Olbramovic Miroslav Kaprálek.

Poslední Křivsoudov čekal na závěr těžký test. Postavil se vedoucím Říčanům, které mířily za postupem. Domácí vydrželi vzdorovat poločas, po přestávce potvrdil favorit převahu a vyhrál přesvědčivě 6:1.

„Sehráli jsme utkání s nejlepším soupeřem s obrovskou kvalitou. Soustředili jsme se, abychom vzadu nedělali chyby, od půlky si nabírali hráče a nepropadali odzadu, což se nám docela v první půli dařilo. Říčany ale hrály krásný kombinační fotbal. Nám postupně docházely síly. Na to, v jaké sestavě jsme byli, jsme podali slušný výkon, ale nebyli jsme konkurenceschopní,“ komentoval domácí kouč Petr Veselka.

Už v pátek si odehrály předehrávku Teplýšovice s rezervou Vlašimí. Hrálo se atraktivní utkání se třemi velkými šancemi na obou stranách. Ujala se ale jediná a tak domácí na závěr sezony brali tři body.

„Na závěr sezony se nám povedl určitě herně nejlepší zápas. Bylo vidět, že se hrálo bez tlaku a od obou stran parádní utkání, na vyšší úrovní než I. B třída. Za mě remízové, nicméně se nám povedlo ke konci dát gól. Sezonu jsme krásně zakončili,“ těšilo trenéra Romana Sedlaříka.

Za mě Teplýšovice výborné, fakt dobrý fotbal. Ony měly tři tutovky, my také. Soupeř jednu proměnil, my jsme bohužel nedali góly. Domácí zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že jsme udělali čtvrté místo,“ uzavřel kouč Vlašimi Dušan Krása.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...