Fotbalisté Křivsoudova, kteří do I.B třídy postoupili jakožto vítězové okresního přeboru, vstoupili do zápasu proti Teplýšovicím výborně. Po brankách Miroslava Filipa a Adama Fučíka vedli už v sedmé minutě o dva góly. „Podařilo se nám soupeře zaskočit, vstřelili jsme dva rychlé góly. Dobře jsme hráli defenzivně, protivníka jsme do žádné výraznější šance nepustili,“ pochvaloval si křivsoudovský asistent Petr Veselka.

Po půlhodině hry se prosadil domácí Petr Breburda a snížil na rozdíl jediné branky. „Bylo to ostré utkání, hráli jsme pod žlutými kartami. Ve druhém poločase se zbytečně náš Macháček vykartoval. Měl jednu žlutou kartu a v přerušené hře zakopl balon, a tak jsme šli do deseti,“ poznamenal Veselka.

Podle křivsoudovských právě vyloučení byl klíčový moment zápasu. „Hodně to ovlivnilo konec utkání. Bylo t v době, kdy jsme vedli 2:1. Pak jsme měli velkou příležitost přidat třetí branku, ale neproměnili jsme ji. Snažili jsme se hrát hodně defenzivně a soustředili jsme se na to, abychom už neinkasovali. Ale i tak jsme pět minut před koncem dostali gól na 2:2,“ konstatoval Veselka.

V premiérovém zápase v krajské soutěži Křivsoudov získal bod. „Kdyby nám před zápasem nabízel bod, tak bychom ho brali všema deseti, ale po zápase bylo určité zklamání. Teď, s odstupem času, je ten bod pro nás cenný,“ uzavřel jeden z křivsoudovských trenérů.

Divšovští fotbalisté se na úvod soutěže představili v Říčanech. Bereš s Beranem poslali domácí ve druhém poločase do dvoubrankového vedení. Za Divišov snížil v 78. minutě Pavel Srb a jeho tým vycítil šanci na vyrovnání. To skutečně přišlo. Ve čtvrté minutě nastavení rozjásal spoluhráče Lukáš Svoboda, který stanovil konečný výsledek na 2:2.

Miřetice hostily Kavalier Sázavu. Utkání ovlivnil moment ze 32. minuty, kdy druhou žlutou kartu dostal domácí Marek Hrabal. Miřetice zbytek zápasu hrály v deseti. Inkasovaly jako první, trefil se před koncem prvního poločasu Tomáš Koubek. Za domácí se prosadil po hodině hry František Rybařík, jehož branka byla v tomto duelu poslední. Týmy se rozešly po remíze 1:1.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...