U hráčů Miřetic se po víkendovém duelu s Teplýšovicemi mísily pocity. Na jedné straně byli rádi, že jim Křivsoudov pomohl, na druhé je do jisté míry štvala remíza 2:2. Zvlášť, když v závěru zápasu měli luxusní možnost díky penaltě zápas rozhodnout. Nicméně jí pohrdli.

„Pro nás je každý bod zisk. Nevyhrát, když v 88. minutě kopeme penaltu, je hřích, ale i remíza je pro nás důležitá. Dostali jsme se před Sázavu, a když uhrajeme v posledních třech kolech více bodů než ona, tak bychom měli být zachráněni,“ řekl hrající trenér týmu David Turek.

Miřetice se díky remíze a pomoci Křivsoudova dostaly o bod před Sázavu a aktuálně jsou mimo sestupové pozice. „Samozřejmě nám pomohl. My tam musíme ale vyhrát, sám se neporazí. Když tam vyhrajeme a pak následně v Olbramovicích, tak bychom měli být zachránění. Soupeři by museli udělat více bodů,“ přemítá nahlas Turek.

Do konce sezony mají Miřetice navíc relativně přijatelný los. Hrají jak v Křivsoudově, tak Olbramovicích. Pokud se chtějí zachránit, tak musí vyhrát oba zápasy. K tomu ještě přivítají vedoucí Říčany doma, což bude těžký kalibr.

„Pokud chceme soutěž udržet, tak v Křivsoudově musíme udělat tři body. Máme zkušený tým o věkovém průměru okolo třiceti let. Máme dva týmy z chvostu tabulky. Oba duely musíme bezpodmínečně vyhrát. Pak u nás hrají Říčany. Nikdo z top trojky u nás ještě nevyhrál. Snad tomu tak zůstane,“ prohlásil Milan Zajíc. „Říčany jedou na postup. Myslím ale, že je asi nepřekvapíme jako posledně,“ uzavřel Turek.


Načítám tabulku ...