1/8

Sparta Kutná Hora – AFK Tuchlovice 0:6 (0:3)
Branky: 8. Cabejšek, 33. Kraus, 45. a 74. Baratynskyy, 54. Nosek, 87. Tóth. ŽK: 54. Malý, 70. Němec – 41. Nosek, 72. Ježil. ČK: 18. Wolf. Rozhodčí: Mrázek. Diváků: 130.

Libor Tichý (trenér Sparta Kutná Hora): Závěr sezony nás zastihl ve výkonnostní krizi. Bohužel se nám nedaří proměňovat i ty nejvyloženější brankové příležitosti, v defenzivě kupíme jednu individuální chybu za druhou a soupeři je nemilosrdně trestají. O posledních šest bodů se musíme doslova porvat a jak se říká, musíme prostě jezdit po pr*eli.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Začátek vůbec nenapovídal tomu, že by zápas měl mít takový scénář. Domácí hrozili po stranách, na hrotu měli střelce Křelinu a byli chvíli i lepším týmem. Ovšem v 8. minutě dal Cabejšek na 1:0, ve 33. minutě po presingu si Kraus položil brankáře a zavěsil na 2:0 a ve 45. minutě Baratynskyy po průnikové přihrávce Sedláčka elegantně přeloboval brankáře. Druhý poločas se víceméně dohrával, domácí byli v deseti po jasné červené kartě v prvním poločase a hlavně bez Křeliny, který se zranil. Přejem mu brzké uzdravení. V 54. minutě dal Nosek gól hlavou, v 73. minutě se Baratynskyy trefil z otočky a v 87. minutě Tóth po hezké akci dílo dokonal. Všichni si zahráli, s přístupem a nasazením jsem spokojen.

arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right