1/8

Sparta Kutná Hora – SK Poříčany 1:2 (1:1)

Branky: 11. Křelina – 16. Koutenský, 57. Dudla. ŽK: Honc, Exner, Dastych, Franc, Čáp – Řehák, Kutina. Rozhodčí: Špaček. Diváků: 100.

Pavel Šimáček (trenér Sparta Kutná Hora): Na to, jaké jsme měli problémy se sestavou, jsme neodehráli špatný zápas, bohužel nám to body nepřineslo, i když jsme k nim měli blízko. Druhý celek tabulky byl sice více na míči, ale my jsme měli šancí dost na to, abychom bodovali. Jsem rád, že se dostáváme do šancí, ale zakončení nás trápí, což v naší situaci není dobré. Klukům nemůžu po stránce bojovnosti a nasazení nic vyčíst.

Miroslav Doležal (trenér SK Poříčany): Těžké utkání. Soupeř bránil v deseti lidech a těžko jsme se do něj dostávali. Domácí byli poctiví a čekali na brejky a standardní situace, ve kterých jsou silní. Nám se povedlo jít do vedení, ale záhy z rozehrávky jsme inkasovali, což mě obrovsky mrzí. Šli jsme dolů psychicky i fyzicky. Po poločase se nám naštěstí podařila vyřešit krásná akce a dostali jsme se do vedení, které jsme už udrželi. Musím říct, že při nás stálo i štěstí, když Křelina dvakrát trefil brankovou konstrukci – za mě to byl nejlepší hráč Kutné Hory. To ale k fotbalu někdy patří. Trenéra soupeře fascinovalo, že se druhý tým tabulky klepe o výsledek s týmem hrajícím o záchranu. Stejně tak mě fascinují kecy, jak blbá vesnice jako my může porazit takové velkoměsto.


Načítám tabulku ...
loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right