V 15. minutě sice poslal domácí do vedení Lizák z penalty po stažení kapitána P. Sedláčka, ale hosté do poločasu vyrovnali vynikajícím Hnátem na 1:1.

O poločase v kabině domácích proběhla bouřka a druhý poločas již byl ze strany Kondrace o něčem jiném. V 51. minutě poslal domácí do vedení kapitán P. Sedláček a domácí dál tlačili na pilu. Bohužel veškeré šance, kterých si vytvořili dobrý tucet, nedokázali proměnit.

Lizák s Kubátem nastřelili tyč, a tak se osm minut před koncem strachovali, když střela Hnáta naopak orazítkovala tyč za Kuklíkem. V závěru mohl patnáctiletý Švec v kondrackém dresu ozdobit svůj debut v „áčku“ brankou, ale z dobré pozice branku přestřelil. Kondrac si i tak připsala zasloužené tři body.

Vyjádření trenéra Kondrace J. Linharta: „První půli jsme neodehráli dobře, chyběl nám pohyb, a hlavně kluci si asi mysleli, že se soupeř porazí sám. Po poločasové domluvě jsme ve druhé půli ve všech směrech přidali, a nakonec strhli vítězství na svoji stranu. Za druhý poločas, ve kterém jsme si vytvořili spoustu šancí, je naše vítězství zcela zasloužené. Ale byly to zbytečné nervy až do konce.“

Kondrac – Zvole 2:1 (15. Lizák pk, 51. Sedláček P. – 37. Hnát).

Sestava Kondrace: Kuklík –Zvára, Němec, Lizák, Vesecký – Linhart F., Muller, Kubát, Sedláček F. (74. Rakáš), Procházka (65. Bělohlávek) – Sedláček P. (88. Švec).