Kondraci pomohla přestávková bouřka

Kondrac - Fotbalisté Kondrace zvládli sobotní zápas 5. kola I. B třídy, když na domácím hřišti porazili Zvole 2:1. Kondrac do utkání vstoupila dobře a prvních deset minut se hrálo jen na jednu bránu. Bohužel poté domácí ztratili potřebný pohyb a prvním poločasem se spíše protrápili.

24.9.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

V 15. minutě sice poslal domácí do vedení Lizák z penalty po stažení kapitána P. Sedláčka, ale hosté do poločasu vyrovnali vynikajícím Hnátem na 1:1.

O poločase v kabině domácích proběhla bouřka a druhý poločas již byl ze strany Kondrace o něčem jiném. V 51. minutě poslal domácí do vedení kapitán P. Sedláček a domácí dál tlačili na pilu. Bohužel veškeré šance, kterých si vytvořili dobrý tucet, nedokázali proměnit.

Lizák s Kubátem nastřelili tyč, a tak se osm minut před koncem strachovali, když střela Hnáta naopak orazítkovala tyč za Kuklíkem. V závěru mohl patnáctiletý Švec v kondrackém dresu ozdobit svůj debut v „áčku“ brankou, ale z dobré pozice branku přestřelil. Kondrac si i tak připsala zasloužené tři body.

Vyjádření trenéra Kondrace J. Linharta: „První půli jsme neodehráli dobře, chyběl nám pohyb, a hlavně kluci si asi mysleli, že se soupeř porazí sám. Po poločasové domluvě jsme ve druhé půli ve všech směrech přidali, a nakonec strhli vítězství na svoji stranu. Za druhý poločas, ve kterém jsme si vytvořili spoustu šancí, je naše vítězství zcela zasloužené. Ale byly to zbytečné nervy až do konce.“

Kondrac – Zvole 2:1 (15. Lizák pk, 51. Sedláček P. – 37. Hnát).

Sestava Kondrace: Kuklík –Zvára, Němec, Lizák, Vesecký – Linhart F., Muller, Kubát, Sedláček F. (74. Rakáš), Procházka (65. Bělohlávek) – Sedláček P. (88. Švec).

Autor: Redakce

24.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 000 Kč Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) Pracovník/ce vnitřní služby - Depo Benešov. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Benešov, Co bude Vaší náplní práce?, " příprava balíkových zásilek do firem a domácností (nakládka/vykládka/třídění a manipulace), " zpracování přijatých zásilek (jejich skenování a zadávání do IS), " pracovat budete ve směnném provozu, Co byste měl mít?, " SŠ vzdělání s výučním listem , " odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, " aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě, " spolehlivost a pečlivost, Zaměstnanecké výhody4): Proč pracovat právě u nás?, " Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat., " Dostanete pracovní smlouvu a jistotu pravidelného výdělku s výplatou na den přesně., " Díky 37,5hodinové pracovní době Vám zbyde čas i pro Vás nebo pro rodinu., " Volno si užijete i o 5týdenní dovolené., " Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.)., " Můžeme spolupracovat i formou brigády.. Pracoviště: Česká pošta s.p. depo, Pod Lihovarem, č.p. 2348, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Romana Procházková, +420 954 401 416. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 25 000 Kč Úředníci ve skladech Skladník/ skladnice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Čechova ulice, Praxe v oboru.25 dnů dovolené. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Perfecta, spol. s r.o., Čechova, č.p. 2123, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Zdeněk Červ, +420 725 688 210. Výroba - Výroba Seřizovači 22 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: firemní benefity, osobní ohodnocení. Pracoviště: Velteko s.r.o., K Borovičkám, č.p. 1716, 258 01 Vlašim. Informace: David Chvojka, +420 724 081 252. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 16 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče pracovníci v sociálních službách - Sázava. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Sázava, Pracovník v sociálních službách - pečovatel(-ka) bude poskytovat pečovatelskou službu seniorům, příp. lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech v Sázavě. Jejím úkolem bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě. , Nástup od 01.11.2018 nebo dle dohody, Místo výkonu práce: Sázava, Požadavky zaměstnavatele:Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.Řidičský průkaz - aktivní řidič, Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce., Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách., Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikaci a zápočtu let praxe. První kontakt e-mailem nebo telefonicky, po-pá 7-15 hodin.. Pracoviště: Pečovatelská služba okresu benešov - sázava, Poznaňská, č.p. 439, 285 06 Sázava. Informace: Alena Králíčková, +420 603 593 085.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

Kam za fotbalem na Benešovsku

Benešovsko - Po reprezentační přestávce přivítají na svém stadionu druholigoví fotbalisté FC Sellier&Bellot Vlašim protivníka z Varnsdorfu.

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.