Začátek utkání vyšel domácím skvěle, Muller se hned ve třetí minutě dostal k odraženému míči a utěšenou střelou do šibenice poslal Kondrac do vedení. Obrozená Kondrac sice nastoupila bez dlouholeté opory Pavlíčka, ale s velmi kvalitními nováčky Linhartem ml., Zvárou a Němcem v základní sestavě. Na stopera se postavil nový lídr týmu Lizák, jenž se vrátil ze zahraničního angažmá do rodné vísky a v brance stál opět nestárnoucí Kňazík, který započal zřejmě poslední pětiletku v kondracké svatyni.

Hrál se velmi kvalitní fotbal, hosté nehráli nadarmo do posledního loňského kola o postup. Ve 25. minutě domácí nepohlídali výborně zahrávaný roh a Gazmend hlavou srovnal. Muller nastřelil o chvíli později břevno, Kubát po centru v tisíciprocentní šanci jen trefil domácího brankáře, což mělo domácí mrzet. Na druhé straně si Tichý mále srazil míč do branky a nastřelil tyč vlastní branky.

Ve druhém poločase se bylo stále na co koukat. V 74. minutě kapitán domácích v samostatném úniku nezaváhal a poslal Kondrac do extáze. O chvíli později však hosté opět srovnali Rejkou po krásné křídelní akci. Výborný zápas odehrál neúnavný kondracký Procházka, který během pěti minut druhé půle dvakrát orazítkoval tyč a i proto nakonec Kondrac nedokázala zvítězit. V penaltovém rozstřelu byli lepší hosté a tak si odvezli dva body.

„Před velmi dobrou diváckou kulisou jsme narazili na kvalitního soupeře, se kterým jsme odehráli více než vyrovnanou partii. Škoda jen, že jsme nedokázali vstřelit více branek, protože šancí jsme si vytvořili dost, ale dnes nám chybělo i trochu toho pověstného štěstíčka. I přes ztrátu dvou bodů musím všechny kluky za předvedený výkon pochválit a věřím, že všem přítomným se zápas musel líbit,“ uvedl trenér Kondrace J. Linhart.

Kondrac - Mnichovice 2:3 pk (1:1). Branky: 3. Muller, 74. Sedláček P. – 25. Gazmend, 80. Rejka. Rozhodčí: Gerhardt – Sandev, Pejša. Diváků: 120

Kondrac: Kňazík – Zvára, Lizák, Tichý, Němec – Procházka, Kubát, Sedláček F. (60. Bělohlávek), Muller (70. Hlaváček), Linhart (83. Buchta) – Sedláček P.

Jiří JANOUŠ