V 11. minutě se prosadil Linhart po samostatném úniku. Poté následovaly dvě loženky Hlaváčka, ale klid do řad domácích přinesla po rohu až branka Lizáka z 29. minuty. Hosté se pouze bránili a domácí se předháněli v zahazování šancí. Ve 41. minutě bylo rozhodnuto, když se prosadil domácí F. Sedláček.

Ve druhém poločase hra nabízela podobný obrázek, hosté se nicméně dostali do jedné dobré šance, ale hlavička po centru ze strany mířila vedle. Kondračtí si vytvořili X dalších dobrých příležitostí, dvě těsně po sobě zahodil Muller a třeba tyč nastřelil obránce Zvára. V 81. minutě se podruhé v zápase prosadil hráč s přezdívkou „mazánek“, tedy Linhart mladší a stvrdil tak vysoké a zasloužené vítězství Kondrace.

Vyjádření trenéra Kondrace Linharta: „Do zápasu jsme šli s jednoznačným cílem zvítězit a přerušit tak šňůru tří zápasů bez vítězství. Od začátku až do konce jsme byli výrazně lepším týmem a nebýt naší jalové koncovky, tak si Neveklovští odvezli dvouciferný příděl. Kluci si zápas užili, což bylo na jejich výkonu vidět. Naopak Neveklov nepředvedl vůbec nic a svým výkonem mě hodně zklamal.“

Kondrac - Neveklov 4:0 (3:0). Branky: 11. a 81. Linhart, 29. Lizák, 41. F. Sedláček. Rozhodčí: Čermoch – Bartůšek, Budil. 

Kondrac: Šanda – Zvára, Lizák, Němec, Vesecký -  Hlaváček (85. Tichý), Procházka, Muller, Sedláček F. (66. Kubát), Linhart (87. Švec – Muller, Kašpar (80. Rakaš). 

Neveklov: Šiška – Horák, Šmejkal, Vitouš (79. Bočkay), P. Balík, Peter (61. Fišer), M. Balík, Hlaváč, Novák, Čichovský, Vobořil.

Jiří JANOUŠ