Další roh ale pro domácí opět nedopadl dobře, protože se prosadil Šmíd – 1:2. Ve zbytku poločasu byla Kondrac lepší, ale do zakončení se nedostávala. Hosté spoléhali na vynikající trojici brankář, stoper a útočník Nwogu, kteří vysoce převyšují kvality I. B. třídy.

Domácí ve druhém poločase hráli velmi dobře, celou druhou polovinu zápasu hosty v poli přehrávali, ale do šancí se dostávali jen velmi ztuha. Když navíc Lizákovu střelu z trestného kopu do šibenice vyškrábl hostující brankář, odvezli si hosté z Vyžlovky z pod Blaníka cenné vítězství.

Vyjádření trenéra Kondrace Linharta: „O osudu utkání rozhodly dva góly, které jsme inkasovali po rohových kopech. Při jejichž bránění jsme vždy vyrobili individuální chybu, kterou hosté dokázali potrestat. Nicméně i dnes jsme si vytvořili dostatek brankových příležitostí a v pohodě mohli zápas otočit, ale ukázalo se, že proměňování vyložených šancí je momentálně naše největší slabina.“

Kondrac – Vyžlovka 1:2

Branky: 14. Hlaváček – 7. Nwogu, 20. Šmíd.

Kondrac: Šanda – Zvára, Lizák, Němec, Vesecký (70. Bělohlávek) – Hlaváček, Procházka, Sedláček F. (46. Kašpar), Linhart – Muller, Sedláček P. (87. Rakaš).

Jiří Janouš

Ilustrační foto
Teplýšovický Král sestřelil hattrickem Miřetice
Ilustrační foto
Křivsoudov si zastřílel, Týnec půlmistrem, čestný Pinc hrdinou