Domácí se dostávali na polovinu soupeře jednoduchými nákopy, se kterými si ovšem Sedlečetí ve většině případů věděli rady. Jenomže převaha Prčic byla pouze platonická, když z ní vytěžili pouze nepřesnou střelu Koblihy a šanci Všetečky, kterou lapil domácí gólman.

A tak udeřili domácí, když si na centr z přímého kopu naskočil domácí útočník a zakončil přesně. A za pár minut domácí udeřili znovu, když středem hřiště projel jako nůž máslem domácí záložník a po pěkné individuální šanci nezaváhal ani před Gajdaszem a domácí tak vedli 2:0. Domácí měli i další šance, ale ty už do konce poločasu nedali, a tak hosté vlastně z ničeho snížili.

Po vhazovaném autu doskákal míč do jevanského vápna, tam doběhl Davídek, z brankové čáry předložil nabíhajícímu Prchlíkovi a ten zakončoval přesně. A těsně před poločasem mohlo být srovnáno, když domácí hráč poslal střílenou malou domů svému brankáři, ten míč lapil do rukou a kopal se nepřímý volný kop. Ten ovšem poslal Prchlík těsně vedle.

Ve druhém poločase se už více bojovalo, než hrálo. Domácí se snažili využít rychlostních předpokladů svých hráčů v útočné fázi a vypracovali si řadu dobrých příležitostí ke skórování. Jenomže nic nedali, branku netrefovali, a tak mohly několikrát zahrozit i Prčice.

Davídek potáhl míč po straně, dostal se k brankové čáře, předložil Prchlíkovi, ale ten ostrou přihrávku netrefil dobře a míč skončil v náručí gólmana. Stejně pochodil i ze strany postupující Všetečka, který pouze vyprášil rukavice domácího brankáře. Do konce zápasu se tedy již gólově neurodilo, a tak se domácí radovali z výhry.

Příští týden přivítá Sedlec-Prčice doma tým Jesenice, se kterým hraje v neděli 4. listopadu od 14 hodin.

Jevany - Sedlec-Prčice 2:1

Branka hostů: Prchlík.

Sedlec-Prčice: Gajdasz - Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha - Raček, Kabíček V., Všetečka, Kaňka - Prchlík – Davídek. Střídali: Trnobranský, Pištěk T. Připraveni: Muller, Rataj, Kubát, Bouška.

Michal Davídek