1/3

Vlašimské béčko posílil na derby s Teplýšovicemi blanický rytíř, který ještě v průběhu na podzim nastupoval za druholigové áčko. Ladislav Janda se zle rozešel s trenérem Hyským a dal si od fotbalu pauzu. Nakonec se rozhodl na závěrečná dvě kola pomoci rezervnímu týmu a hned se postaral o vítězný gól. Hosté si nakonec odvezli domů porážku 0:4.

„Možná se to tak zdá. Chtěl bych ale pochválit celý mančaft a nejen pouze Ladislava Jandu, který byl samozřejmě přínosem pro tým. Všichni kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a neudělali chyby, jíž jsme se dopustili v předchozích utkáních a proto jsme duel odehráli s nulou. Teplýšovice byly těžkým soupeřem a jsme rádi, že jsme urvali tři body. Vítězství jsme potřebovali. Spoustu zápasů za sebou jsme nevyhráli,“ řekl trenér Vlašimi Dušan Krása.

„Je to fotbal, hra. Nedá se nic dělat. Vyhrál lepší tým, i když byla vyrovnaná. Vlašim byla na nás dobře připravená. Bylo na ní vidět, že chce za každou cenu vyhrát. Měla i posilu z A-týmu Ladislava Jandu. Dělali jsme chyby v obraně, dostali jsme dva góly po dorážkách. K tomu těžký terén. Soupeř byl hladovější a využil své šance. Utkání se nehodnotí jednoduše, kdy hrajete celkem vyrovnaně a dostanete čtyři góly, ale taková je realita,“ uvedl kouč Teplýšovic Roman Sedlařík.

arrow_left Předchozí
1/3
Další arrow_right