Nejdůležitějším výsledek víkendu se uhrál ve Vyžlovce. Teplýšovice sice ještě neměly jistotu záchrany, avšak domácí měli větší motivaci a zkraje druhého poločasu se nakonec postarali o jedinou branku zápasu. „Bylo vidět, že vzali všechno, co měli k dispozici. Hráli s nasazením, bojovně a zaslouženě vyhráli. Zápas bez šancí a spíš o našich chybách,“ konstatoval trenér hostů Roman Sedlařík.

Porážka Teplýšovic nepotěšila Miřetice. Tým bojující o záchranu přivítal doma Říčany a proti vedoucímu celku byl bez nároku. Utkání skončilo nakonec vysokou porážkou 0:7 a poslední gól si dali navíc domácí sami.

„Všechno špatně. Věděli jsme, že hrajeme existenční zápas a musíme vyhrát za tři body, abychom měli situaci ve svých rukou, což se ale samozřejmě nepovedlo. Hned na začátku inkasujeme z rozehrávky gól, pak hloupý druhý, laciný třetí a bylo po zápase. Vyžlovka nás přeskočila, za týden vyhraje zápas v Červených Janovicích a půjdeme dolů. Za týden vyhrajeme a uvidíme, co bude dál,“ zhodnotil hrající trenér domácích David Turek.

Předposlední kolo I. B třídy nabídlo i jedno regionální derby. Vlašim doma přivítala Olbramovice, které po přestávce totálně zničila. Do poločasu se hrál ještě vyrovnaný zápas, domácí ještě navíc zahodili penaltu, nicméně po obrátce už dominovali a zaslouženě zvítězili

„První poločas byly Olbramovice kvalitní a hrály fakt dobře, nedali jsme penaltu a proto jsme vyhráli půli jenom 2:1. Po přestávce jsme prostřídali a už jsme je fyzicky přejeli, o čemž svědčí šest gólů v jejich síti. Zápas byl jinak uvolněný,“ řekl za domácí kouč Dušan Krása. „Ve druhém poločase jsme nezachytili úvod, dostali jsme dva rychlé góly a pak už domácí dominovali. Je to škoda, protože jsme v první půli nechytili začátek, následně hra byla vyrovnaná, snížili jsme a mysleli si, že bychom mohli domácí potrápit,“ doplnil kolegu jeho protějšek Miroslav Kaprálek.

V posledním zápase prohrál Křivsoudov v Uhlířských Janovicích, kde se držel přes hodinu hry. Následně domácí v rozmezí 17 minut dali pět gólů a vyhráli přesvědčivě 7:2.

„Zápas se nám povedl. Mohli jsme dát více gólů, jen škoda, že jsme neproměnili takových šancí,“ litoval i přes vysoké vítězství trenér Uhlířských Janovic Martin Dotlačil. „Křivsoudov hraje pěkný fotbal, snažil se hrát po zemi, mají ve středu hřiště dobré hráče jako jsou Macháček a Filip. Filip dokonce předvedl skvělý výkon, fakt je to dobrý hráč než na B třídu. I když soupeř dostal sedm gólů, předvedl sympatický výkon a přeji mu hodně štěstí. Hráli určitě lépe než celý Kácov. Kluky za výkon musím pochválit, povedlo se to,“ řekl po zápase Dotlačil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...