Teplýšovice zvládly i druhý zápas s již sestupujícím týmem. Po Křivsoudovu porazil i Olbramovice a třetí výhra v řadě je vystřelila už na šesté místo. Výhra 2:0 se ale nerodila lehce a vítězný tým po zápase ocenil poraženého soupeře.

„Zápas v Olbramovicích byl těžký. I když prohrávají, tak velmi těsně a nemají vůbec špatný mančaft. Chtěli jsme vyhrát, což se povedlo, avšak nic jednoduchého. Nakonec spokojenost. Mám radost z našeho gólmana, který se v posledních zápasech chytil. Jinak do konce ještě daleko, ale za poslední tři zápasy skóre 10:0, k tomu devět bodů. Nic lepšího jsme si nemohli přát,“ uvedl trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

„Zápas jsem viděl úplně stejně. Konečně jsme byli kompletní. Prvních dvacet jsme ale nechytli, takže soupeř měl výrazně víc ze hry, měl šance. Dal i gól. Pak jsme se chytli, hra se vyrovnala a myslím si, že jsme byli i lepší, nastřelili jsme břevno. A kdyby rozhodčí pískl jasnou ruku ve vápně, tak jsme možná i na bod dosáhli. Musím hráče pochválit za předvedený výkon, i když k bodům nevedl,“ řekl kouč Olbramovic Miroslav Kaprálek.

Dalším vítězným celkem byla o víkendu rezerva Vlašimi, která v souboji sousedů porazila Kácov a přiblížila se mu na rozdíl pěti bodů. „Kácov má výborné fotbalisty. První poločas byl naprosto vyrovnaný. Sice jsme vedli 1:0, šance byly na obou stranách. Zápas se lámal ve druhém poločase, kdy jsme nedali penaltu a soupeř chvíli na to nedal obrovskou šanci. Pak jsme dali dva góly z brejků. Za udrženou nulu vzadu jsem moc rád. Tři body jsou pro nás hodně důležité,“ poznamenal trenér Dušan Krása.

Naopak Miřetice doma prohrály těsně s Jevany 2:3. Po zápase ale domácí řešili jiné věci než výsledek. „Před utkáním s Jevany jsme měli drobné problémy se sestavou a věděli jsme, že nás rozhodně nečeká snadný zápas. Jevany však nepřijely s dobrou formou, a i díky tomu, že neproměnily dvě obrovské příležitosti, jsme si vzali poločasové vedení 1:0. Vojtěch Přitasil napřáhl ze třiceti metrů nádhernou ránou vymetl šibenici. Chvíli po přestávce předvedl stejnou parádu jevanský Šimůnek a srovnal stav na 1:1. Ačkoliv viděli diváci ještě tři další branky, z fotbalu to bylo všechno,“ pronesl trenér David Turek.

„Co se dělo poté, nemá se sportem nic společného. Z počínání některých aktérů utkání je mi doslova na zvracení a doufám, že něco podobného už v životě nezažiju. Pro tohle fotbal neděláme. Naštěstí pro společnost zavítal ve svém volném čase do Miřetic i delegát a člen komise rozhodčích SKFS David Zoufalý. Mohl tak nasbírat mnoho podnětů pro kultivaci prostředí a návratu k gentlemanství, ke kterému vedení SKFS tak vzývá,“ dodal vzápětí.

Poslední zástupce Křivsoudov rozjel nadějně utkání proti Jesenici. Už ve 24. minutě vedl 3:2. Nadějný stav mu vydržel i do přestávky, po změně stran se ale kontroly nad zápasem zmocnili hosté a vyhráli 6:3.

„Soupeř velice kvalitní. První půli jsme mu ještě stíhali, i když uprostřed hřiště byl mnohem kvalitnější. Poločas jsme vyhráli, druhý jsme ale úplně fyzicky odpadli. Propadali jsme ve středu hřiště, takže jsme se stáhli. V sestavě jsem měl dorostence, kteří hráli předchozí zápas ve své kategorii,“ podotkl kouč Petr Veselka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...