1/5

Na šestý pokus první výhra. Hráči Olbramovic se konečně dočkali a doma porazili Kácov 2:1. Z penalty vystřelil tři body Košař. „Základem úspěchu byla naše bojovnost a velice dobrý první poločas, kdy jsme byli lepší a měli jsme ještě další tři šance, i tak skončil remízou. Nakonec jsme si ale vítězství zasloužili. Po tom debaklu nejlepší injekce. Doufám, že nás povzbudí do dalších kol?“ řekl trenér domácího celku Miroslav Kaprálek.

„Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a v podstatě jsme prohospodařili první poločas. Přesto, že jsme měli opticky hru pod kontrolou, tak především domácí měli gólové příležitosti a minimálně tři tutové. My jsme byli bez pohybu, pomalí, nepřesní. Přesto jsme dokázali vyrovnat po standardní situaci a k tomu jsme měli ještě nějaké nadějné situace,“ uvedl k první půli trenér Kácova Michal Veliký.

„Druhý poločas byl úplně opačný, my jsme se rapidně zlepšili a z toho vyplývaly šance, kterých bylo více než dost. Bavím se minimálně o šesti jasných šancích, kdy čaroval brankář Olbramovic nebo jsme netrefili v podstatě prázdnou bránu. Bohužel domácí, kteří se za druhý poločas dostali snad jednou před naší bránu, vytěžili z minima maximum a proměnili penaltu, která byla jasná. Nedá se nic dělat, fotbal se hraje na góly a těch dáli domácí víc než my a proto berou zaslouženě všechny body,“ přiznal sportovně Michal Veliký.

loading
arrow_left Předchozí
1/5
Další arrow_right