Už v sobotu dopoledne rozehrály páté kolo Miřetice, které zajížděly na půdu Vyžlovky . Už ve třinácté minutě je poslal do vedení Rybařík, nicméně domácí po změně stran skóre otočili. Po vyrovnávací trefě Pospíšila se všichni smiřovali s bodem. Hosté ale mnohem hůř přijali pokutový kop pro soupeře v 92. minutě.

„Byla kolmice do vápna, kdy gólman vyběhl a vyrazil míč rukami na roh. Útočník přes něj přepadl a po deseti vteřinách si rozhodčí rozmyslel, že bude penalta. Za mě přísná a dost divné. Jinak soupeř měl více ze hry,“ nesl těžce asistent trenéra Miřetic David Turek.

Mnohem veselejší mohl být Křivsoudov, který se představil v Sázavě. Od začátku měl zápas pod kontrolou a vedení jim zařídil hlavičkou Král, který využil standardní situaci. „V těchto soutěži je bezkonkurenční,“ poznamenal trenér Roman Sedlařík. Hosté přidali pojistku dvacet minut před koncem zásluhou Hrušky a nakonec vyhráli 2:0.

„Každé vítězství potěší a velice si ho cením, hlavně na hřišti soupeřů. Těžký zápas. Sázava nastoupila v hlubokém bloku na vlastní půlce, kdy čekala na naše chyby. Osmdesát procent času jsme drželi balón. Nevytvářeli jsme si ani nějaké velké šance. Hrálo se ale na jednu branku,“ podotkl trenér Teplýšovic.

Mnohem smutnější byly Olbramovice. Nováčkovi soutěže nevyšla úvodní půle, kdy zaostával za Jesenicí a v konečném důsledku z toho byla porážka 1:2. Snížení Vyskočila přišlo až moc pozdě. Hosté už měli v závěru hodně málo času, aby si domů odvezli alespoň bod.

„Zápas o soubojích kvůli malému hřišti, které jsme prohrávali. První půlku jsme byli málo aktivní, ve druhém jsme přidali a vyrovnali hru, už však ne skóre. Domácí hrají nakopávané balóny, kde mají dopředu malé a rychlé hráče,“ poznamenal trenér Miroslav Kaprálek.

Jediným celkem po třech kolech, který se může pyšnit nejlepší defenzivou bez jediné obdržené branky, je rezerva Vlašimi. Domácí v regionálním duelu přivítali Křivsoudov a splnili roli favorita. Vítězství jim už v prvním poločasu zařídili sourozenci Štěpán a Matěj Zvárovy, kdy starší ze sourozenců se prosadil hned dvakrát.

„Pomohlo nám, že jsme vedli po prvním poločase 3:0. Pak jsme mohli vystřídat všechny hráče. Opět s nulou je fajn. Křivsoudov měl šance, určitě nechtěl odjet s prázdnou. Ukazuje se, že nám funguje. Brání celý mančaft, tak to je,“ řekl trenér Vlašimi Dušan Krása. „Do zápasu jsme šli s tím soustředit se na defenzivu a hrát ze zajištěné obrany. Soupeř byl ve všem lepší a ve všem dominoval. Mrzí mě, že jsme nedali ani jednu branku. Naše produktivita je mizerná,“ mrzelo jeho protějška Petra Veselku na lavičce hostů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...