Zaskočily soupeře

Jako první vstoupily do sezony Olbramovice. Staronový člen I. B třídy se po roce stráveném v okresním přeboru vrátil na krajskou úroveň a podařilo se mu zaskočit Vyžlovku. Už v šesté minutě vedl 2:0, o dalších jedenáct později svítilo skóre 2:3. Domácím se přeci jenom podařilo po změně stran vyrovnat a tak se nakonec oba týmy o body rozdělily.

„Přivítali jsme se pěknou přestřelkou. Vyžlovku jsme zaskočili dvěma rychlými góly. Po zbytečné chybě jsme jí ale vrátili do zápasu a pak se hrála přetahovaná. Na úvod slušný zápas. Bod bereme. Mohli jsme prohrát i vyhrát. Za mě zasloužená remíza,“ zhodnotil utkání trenér Olbramovic Miroslav Kaprálek.

Rozpolcený bod

Další remíza celku z Benešovska se urodila v Kunicích, kam přijely Teplýšovice. Ač hosté dali sice dvě branky, tak v obou případech jim je rozhodčí neuznal a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

„Bod beru i neberu. Kdyby mi někdo řekl, že budeme remizovat s jedním z nejlepších mančaftů za poslední období, který skončí do třetího místa, tak bych bod bral. Po utkání jsem byl trochu rozpolcený. Pěkné utkání nahoru dolu ve velkém vedru jsme zvládli dobře. Akorát nám nebyly uznány dva góly. Venku je ale remíza vždy cenná. Na úvod velmi pěkný fotbal. Měli jsme víc ze hry, nebezpečných akcí,“ řekl trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

Brožík si podmanil derby

V neděli po obědě se odehrál první z deseti regionálních soubojů. Miřetice doma přivítaly loňského nováčka z Křivsoudova. Domácí dostal do vedení Brožík. Na jeho trefu ještě stihl do přestávky reragovat Mišoň. Po přestávce se ale trefovali jen Sokoli. Podruhé se trefil Brožík a na něj pak pojistkou navázal Brýl.

„Myslím si, že jsme měli ze zápasu víc. Snažili jsme se hrát fotbal. Soupeř jen nakopával balóny dopředu na osamoceného útočníka, a když je sebral, tak je neměl komu dát. Měli jsme víc šancí, takže zasloužená výhra. Samozřejmě potěšila. Dobrý vstup do sezony. Doufám, že ho potvrdíme, kdy hostíme Vlašim B,“ mínil asistent trenéra Miřetic David Turek.

„Zápas, jaký jsem předpokládal. Hra Miřetic nám vůbec nesedí. Čemu jsme se chtěli vyvarovat, abychom nedostávali góly z jejich dlouhých autů a rohů, což je na jejich hřišti nebezpečné, tak jsme dostali první branku. Pak jsme hru vyrovnali. Myslím, že jsme si vytvořili víc gólových šancí, ale naše produktivita je šílená. Soupeř potrestal každou naší chybu,“ dodal kouč Křivsoudova Petr Veselka.

Těžký úvod

V posledním zápase přivítala Vlašim B při premiéře v I. B třídě jednoho z aspirantů na postup, Říčany. Domácí rozhodli o výhře už v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil dvacetiletý mladík Lažan.

„Rád bych poděkoval klukům. Tým se skládá. V tomhle složení jsme hráli třetí utkání. Dali do toho sto procent. Říčany byly těžký soupeř. Jsem rád, že jsme získali tři body. První poločas byl naprosto vyrovnaný. Soupeř měl obrovskou šanci, kterou zlikvidoval gólman. Druhý poločas se už vedení udrželo,“ uvedl trenér Dušan Krása. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...