Předchozí
1 z 4
Další

Vlašim B – 7. místo, 18 bodů

Vlašim B začala podzim výborně. V prvních čtyřech kolech uhrála deset bodů bez inkasované branky a vše nasvědčovalo k tomu, že se hodně rychle vrátí zpátky do I. A třídy. Jenomže léto zalité sluncem se začalo v polovině září měnit ve škaredý podzim, který rezerva druholigového celku zachránila až dvěma výhrami proti regionálním rivalům. I proto přezimuje v středu tabulky

„Máme 18 bodů. Budu upřímný, chtěl jsem víc, alespoň 24. Nakonec jsme rádi, že jsme urvali alespoň dvě výhry na konci a jsme ve středu tabulky, která je obrovsky vyrovnaná. Počítám, že jaro bude fakt velký boj o udržení a musíme hodně trénovat, abychom byli připravení,“ zhodnotil trenér Dušan Krása.

Teplýšovice – 8. místo, 18 bodů

Podobně jako vlašimské béčko odstartovaly sezonu i Teplýšovice. Po čtyřech kolech se s deseti body pohybovaly na čele tabulky. I ony se ale zabrzdily a ve zbytku podzimu uhrály následně jen dvě výhry. V týmu se tak projevila obměna kádru, se kterou se svěřenci Romana Sedlaříka potýkali.

Hráči Olbramovic.
Vlašim deklasovala Olbramovice. Teplýšovice udělily kanára

„Podzim určitě nebyl úspěšný. Už jenom z toho důvodu, že máme mladší tým. Mívali jsme více hráčů, hodně jich skončilo či šlo někam jinam. Myslel jsem si, že budeme hrát o vyšší místa. První utkání podle toho vypadala. V žádném zápase jsme nepropadli. Jsme těsně nad čarou ohledně sestupu. Jaro bude hodně tvrdé,“ řekl trenér Roman Sedlařík.

Olbramovice – 13. místo, 7 bodů

Nováček soutěže a navrátilec z okresního přeboru si dlouho zvykal na vyšší úroveň. Jeho zápasy ale bavily, protože v nich vždy padlo hodně gólů. Pohled na tabulku už je ale horší, neboť uhrál jen sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Jsou předposlední a na dvanácté Jevany mají sedmibodovou ztrátu.

„Podzim je pro nás zklamáním. Že soutěž bude kvalitní a těžká, jsme věděli. Věřili jsme ale, že uděláme víc bodů a nebudeme mít takový odstup od týmů před námi. Výsledkové jsme zklamaní a doufáme, že se nám jaro povede líp a bodů uhrajeme víc,“ uvedl trenér Olbramovic Miroslav Kaprálek.

Křivsoudov - 14. místo, 6 bodů

Prakticky celý podzim obýval Křivsoudov poslední příčku, na které také přezimuje. S předvedenými výkony se už trenér Petr Veselka pomalu začíná smiřovat, že se jeho tým po dvou letech vrátí znovu do okresního přeboru, kde už jednou nohou pomalu je. Hlavním důvodem jsou špatný přístup a tréninková morálka.

„Jsme poslední, máme šest bodů. Špatně jsme se scházeli na zápasy. De facto jsme celý půlrok natrénovali. Že začátku jsme měli nastavené dva tréninky týdně, což jsme neudrželi. Poslední měsíc už ani jednou. Dokud si tohle hráči neuvědomí, tak se zastavíme v okresu ani tam nebudeme atakovat přední příčky, pokud nezlepšíme přístup,“ prohlásil kouč Křivsoudova.


Načítám tabulku ...