Křivsoudov v minulém kole pomohl Miřeticím, když porazil Sázavu. Nyní se oba soupeři střetli proti sobě a hosté potřebovali nutně získat tři body. Vše podstatné se odehrálo až ve druhém poločase, jelikož ten první skončil bez branek, a začaly se dít věci. Nejprve domácí šli rychle do vedení, aby pak na chvíli vypnuli, čehož okamžitě využili hosté a rychle otočili skóre. Nakonec si ale zahrávali a byli rádi, že udrželi hubené vedení.

„První poločas jsme byli hrozně nervózní. Nevypracovali jsme si téměř nic, akorát gólovou šanci ve třetí, kterou gólman konečky prstů vytáhl. Pak jsme byli zbrklí, takže poločas 0:0. Z rozehrávky soupeře hned ve druhém poločase jsme dostali gól. Naštěstí jsme skóre rychle otočili. Pak jsme dali třetí a čtvrtý gól. Najednou z toho hráči dělali pouťák, každý si chtěl dát gól, nikdo nebránil a nakonec z toho dopadlo, že jsme byli nervózní až do konce,“ zhodnotil kouč Miřetic David Turek.

„Vyrovnaný zápas. První poločas bez branek. Ve druhé půli jsme šli hned do vedení. Byli jsme z toho překvapení, a tak jsme na čtvrt hodiny vypadli ze zápasu. Miřetice daly rychlé branky. Pak jsme dotahovali. Už jsme neměli sílu ani štěstí, aby se nám podařilo utkání zvrátit či vyrovnat. Možná by tomu více slušela remíza,“ mínil domácí trenér Petr Veselka.

Na dosah záchrany už jsou Teplýšovice, které si doma poradily s Kunicemi. Na tři body se ale nadřely víc, než samy čekaly. Skóre zápasu otevřel až v 56. minutě Patrik Vyhlídal. Následně byli lepší hosté a tak rozuzlení zařídil až na konci Kubálek.

„Zápas až tak jednoduchý nebyl, naopak z naší strany hodně nervózní. Soupeř kvalitní. Na to, že má sestoupit, tak má kvalitní mužstvo. Jinak utkání vyrovnané se štěstím na naší straně. První poločas jenom závary, gól jsme dali až ve druhém. Chvilku vypadalo, že vše zvládneme, ale čtvrt hodiny jsme se bránili a pojistku jsme přidali až v závěru. Žádná sláva, co se týká hry, ale tři body se počítají,“ uvedl trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

Hodně naštvaný byl po zápase kouč Olbramovic Miroslav Kaprálek, které doma podlehly Vyžlovce 2:4. „Myslím, že jsme podali nejhorší domácí výkon. Soupeř byl lepší. Když už jsme se dostali do kontaktu, tak jsme si během pár minut nechali dát gól, kterým nám odskočil. Závěr si už pohlídal. S tímto výkonem jsem nespokojen. Doufám, že příští bude lepší a podaří se nám mnohem lépe,“ řekl kouč domácích.

Rezerva Vlašimi zajížděla na půdu postupujících Říčan, kde prohospodařila první poločas, což jí nakonec stálo body. Po obrátce byla lepší snížila. Víc se jí ale nepodařilo.

„Říčany byly v prvním poločase jasně lepší, což potvrzuje vedení 3:0. Ve druhé půli jsme převzali iniciativu jsme byli lepším týmem, snížili jsme. Bohužel přibližně patnáct minut před koncem jsme dali za mě regulérní druhý gól, který nám nebyl uznán. Možná kdyby byl uznaný, tak jsme soupeře ještě potrápili, ale on už si zápas pohlídal,“ dodal kouč Vlašimi Dušan Krása.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...