Teplýšovičtí fotbalisté doufali, že by mohli znovu atakovat nejvyšší příčky v tabulce. V úvodních dvou zápasech tým bodoval, pak přišla první porážka. „Abych byl upřímný, měl jsem trošku lepší představu o našich výsledcích. Nakonec jsme skončili na sedmém místě, bod za čtvrtým místem, což není špatné,“ reaguje Sedlařík na tabulku, která je nebývale vyrovnaná.

Soutěži vévodí oddíly, jejichž kvalita převyšuje ostatní. Sedlec-Prčice má 34 bodů, stejně jako Jevany. Trio uzavírají Říčany z 31 body. „První tři mužstva jsou od ostatních odskočené herně i výsledkově- S Jevany s Sedlecí jsme hráli vyrovnané zápasy. V Říčanech jsme propadli, to bylo utkání, které nám nevyšlo,“ vrátil se Sedlařík k porážce 1:7 z počátku září. Tehdy jedinou branku Teplýšovic dal David Král.

„Tento půlrok jsme na víc asi herně neměli, navíc rapidně sklesl počet hráčů, bojovali jsme také se zraněními. Když se ohlédnu za posledními zápasy, tak jsem měl na lavičce dva padesátileté hráče, kteří zaskakovali v době zranění a nepřítomnosti dalších hráčů,“ doplnil Sedlařík zajímavou skutečnost na závěr.