Páteční večerní předehrávka přinesla gólové hody. Na ně si ale diváci museli počkat až do druhého poločasu, protože v tom prvním se trefil pouze Bíba, na kterého navázal až po změně stran Síbrt, což nastartovalo hostující Jawu. Divišov v průběhu třiceti minut otočil vývoj na svou stranu a už pomýšlel na vítězství. V závěru zápasu ale srovnal Pořízek a tak nastala dělba bodů.

Kavaliér Sázava si došel pro všechny body a hodně mu v tom pomohl soupeř z Vyžlovky, který vytvořil dvě penalty a v obou případech byl Kalivoda úspěšný. K tomu si domácí ještě dali vlastní gól a tak hosté celkem snadno vyhráli 4:1.

Fotbalisté Poříčí nad Sázavou v jednom ze zápasů.
V krajské I.A třídě vyhrálo pouze Poříčí, trefil se tradiční střelec

Naopak Teplýšovice narazily na silného soupeře z Jevan, který je porazil rychlými protiútoky. „Nechtěly se s námi honit nahoru dolu. Fyzicky jsme na tom velmi dobře,“ uvedl trenér Roman Sedlařík. Sám přiznal, že hosté byli prvních dvacet minut lepší. Následně se pak o chvíli později dostali do vedení.

Ačkoliv byli po přestávce měli více navrch domácí, tak inkasovali podruhé a opět u toho byl Šobíšek. Teplýšovice byly sice více na balónu, jenomže jim chyběly góly a tak i ve druhém zápase na vlastní půdě ztratily body, tentokrát všechny. „Chyběla nám jiskra z posledních domácích zápasů, kde jsme poslední dva roky hráli nadstandardně,“ poznamenal Sedlařík. Jeho svěřenci šli po obrátce sami na bránu, jenomže nedali a soupeř z protiútoku skóroval podruhé. I přes prohru však kouč bral zápas pozitivně.

Fotbalisté Nespek, ilustrační fotografie.
Video: Aktivní hra a rychlý gól. Nespeky prožívají skvělý start do sezony

S dobrou náladou museli odcházet ze hřiště i hráči Miřetic. Do duelu s rezervou Sedlčan sice vstoupili špatně, avšak na jejich gól rychle odpověděl Přitasil a v závěrečné čtvrthodině zlomili domácí dvěma trefami během šesti minut zápas na svou stranu. Poprvé v sezoně vyšel naprázdno Křivsoudov. V Kunicích dlouho usiloval o třetí remízu v sezoně, nicméně v pokročilé fázi zápasu dvakrát inkasoval a prohrál.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...