Miřetice doma porazily Mnichovice 5:4 po penaltovém rozstřelu. „Hned ze začátku jsme dali branku, ale soupeř byl kvalitní a v poli byl silný na míči. Ve druhém poločase jsme přišli o Vojtu Přitasila, když na něj nebyl odpískaný jasný faul, poté byl kopnutý do hlavy a neudržel nervy na uzdě a oplácel. V deseti jsme dokázali vstřelit další branky, ale docházeli nám síly. Soupeř dal krásné dvě branky a poté ze standartní situace i vyrovnal. Následná odpískaná penalta dostala už před tím vyhrocené divácké emoce do extrému.

Fotbalový bůh zaúřadoval v nastavení, kdy jsme vyrovnali a poté zvládli i penaltový rozstřel. Je mi líto rozhodčích, kteří i přes extrémní snahu nedokázali utkání zvládnout. Určitě nejsme sami, kteří si přejí postup Mnichovic, aby opustily naši skupinu,“ zhodnotil utkání trenér Miřetic Petr Naňák.

Okresní derby mezi Kondrací a Struhařovem nenabídlo nějaký extra hezký fotbal, na hřišti se spíše bojovalo, ale Kondrac byla přece jen o něco aktivnější. Do její hry zasáhlo několik absencí, protože trenér Linhart musel oželet Mullera, Zváru, Tichého, Procházku a Hlaváčka.

Přesto se spíše Kondrac tlačila před hostující branku, ale bez finálního zakončení. Hosté spoléhali na brejky a k těm jim několikrát pomohli domácí špatnou rozehrávkou, nic z nich ale vytěžit nedokázali. Navíc musel Kňazík likvidovat jednu pěknou „bombu“ z dálky.
První dramatický moment přišel ve třicáté minutě. Kňazík se rozhodl kličkovat ve vlastním pokutovém území, přišel o míč a následně musel faulovat. Následnou penaltu ale bravurně zlikvidoval, takže svou chybu napravil.

Ve druhém poločase se hrálo spíše na struhařovskou branku. Domácí se dostali do vedení v 56. minutě, když Kašpar zužitkoval přihrávku Lizáka do samostatného úniku. V 66. minutě proměnil další nájezd Rakáš a zdálo se být po zápase. Jenže hosté v 79. minutě vyrovnali kuriózním gólem po vysokém nákopu do pokutového území a v závěru se již domácí spíše soustředili na udržení vedení a to se jim podařilo.

Fotbalisté Sedlce-Prčice jeli k nováčkovi soutěže do Vyžlovky, kde v historii klubu hráli vůbec poprvé. Na první vzájemný zápas budou Sedlečtí vzpomínat rozporuplně, když ztratili dvoubrankové vedení, ale nakonec uspěli v penaltách. „V penaltách jsme byli tentokrát úspěšnější my, když se zaskvěl náš gólman, ještě dorostenec Remeš, který dvě penalty bravůrně zneškodnil a u jedné mu pomohla tyčka. Naši střelci sice nebyli úplně neomylní, ale na výhru v penaltách nám to stačilo,“ usmíval se prčický Michal Davídek.

V posledním zápase si Teplýšovice poradily na domácím hřišti s Kunicemi 3:1. Zlomovou branku vstřelil za stavu 1:1 v 65. minutě Vyhlídal.