Benešovsko – Ve třetím kole I. B třídy mohli diváci sledovat derby v Kondraci, kde uspěli domácí, ale víc rušno bylo v Miřeticích. Tam fanoušci viděli osm branek, bláznivý konec s penaltami, ale dvě červené karty.

12.9.2018

Miřetice doma porazily Mnichovice 5:4 po penaltovém rozstřelu. „Hned ze začátku jsme dali branku, ale soupeř byl kvalitní a v poli byl silný na míči. Ve druhém poločase jsme přišli o Vojtu Přitasila, když na něj nebyl odpískaný jasný faul, poté byl kopnutý do hlavy a neudržel nervy na uzdě a oplácel. V deseti jsme dokázali vstřelit další branky, ale docházeli nám síly. Soupeř dal krásné dvě branky a poté ze standartní situace i vyrovnal. Následná odpískaná penalta dostala už před tím vyhrocené divácké emoce do extrému.

Fotbalový bůh zaúřadoval v nastavení, kdy jsme vyrovnali a poté zvládli i penaltový rozstřel. Je mi líto rozhodčích, kteří i přes extrémní snahu nedokázali utkání zvládnout. Určitě nejsme sami, kteří si přejí postup Mnichovic, aby opustily naši skupinu,“ zhodnotil utkání trenér Miřetic Petr Naňák.

Okresní derby mezi Kondrací a Struhařovem nenabídlo nějaký extra hezký fotbal, na hřišti se spíše bojovalo, ale Kondrac byla přece jen o něco aktivnější. Do její hry zasáhlo několik absencí, protože trenér Linhart musel oželet Mullera, Zváru, Tichého, Procházku a Hlaváčka.

Přesto se spíše Kondrac tlačila před hostující branku, ale bez finálního zakončení. Hosté spoléhali na brejky a k těm jim několikrát pomohli domácí špatnou rozehrávkou, nic z nich ale vytěžit nedokázali. Navíc musel Kňazík likvidovat jednu pěknou „bombu“ z dálky.
První dramatický moment přišel ve třicáté minutě. Kňazík se rozhodl kličkovat ve vlastním pokutovém území, přišel o míč a následně musel faulovat. Následnou penaltu ale bravurně zlikvidoval, takže svou chybu napravil.

Ve druhém poločase se hrálo spíše na struhařovskou branku. Domácí se dostali do vedení v 56. minutě, když Kašpar zužitkoval přihrávku Lizáka do samostatného úniku. V 66. minutě proměnil další nájezd Rakáš a zdálo se být po zápase. Jenže hosté v 79. minutě vyrovnali kuriózním gólem po vysokém nákopu do pokutového území a v závěru se již domácí spíše soustředili na udržení vedení a to se jim podařilo.

Fotbalisté Sedlce-Prčice jeli k nováčkovi soutěže do Vyžlovky, kde v historii klubu hráli vůbec poprvé. Na první vzájemný zápas budou Sedlečtí vzpomínat rozporuplně, když ztratili dvoubrankové vedení, ale nakonec uspěli v penaltách. „V penaltách jsme byli tentokrát úspěšnější my, když se zaskvěl náš gólman, ještě dorostenec Remeš, který dvě penalty bravůrně zneškodnil a u jedné mu pomohla tyčka. Naši střelci sice nebyli úplně neomylní, ale na výhru v penaltách nám to stačilo,“ usmíval se prčický Michal Davídek.

V posledním zápase si Teplýšovice poradily na domácím hřišti s Kunicemi 3:1. Zlomovou branku vstřelil za stavu 1:1 v 65. minutě Vyhlídal.

Petr Turek

Autor: Redakce

12.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 14 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště Benešov, Namáhavá práce, práce v hluku, krátkodobé zaměstnaní. Každé pondělí od 13.00-14.00 hodin na adrese Čechova 437 v Benešově.. Pracoviště: Keder s.r.o. - baest, Černoleská, č.p. 1930, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 700 Kč Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13700 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Votice, Hledáme šikovné uchazeče na pozici Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků. Požadujeme pracovitost a zodpovědnost. Vyučení v potravinářství výhodou, potravinářský průkaz výhodou.Nabízíme stabilní zaměstnání na HPP, možnost karierního růstu. Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, bonusy prémie. Kontaktovat telefonicky nebo emailem, nebo osobně na adrese Benešov, Křižíkova 2158 od 10-14 hod.. Pracoviště: Penkart s.r.o. votice - mokate czech,s.r.o., 259 01 Votice. Informace: Zuzana Laurichová, +420 732 337 762. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři pracovník mezioperace - zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště Vlašim, První kontakt e.mailem.. Pracoviště: Viking mašek, a.s., Průmyslová, č.p. 1747, 258 01 Vlašim. Informace: Gabriela Mašková, +420 317 850 500. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 000 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. Krátkodobé zaměstnání. První kontakt osobně pondělí od 13,00 do 14,00 hod na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044.

KP: Nespeky - Semice 2:1.

Nespeky obrali o bod, přesto smutní

Šesté kolo stolnětenisových soutěží žádné překvapení nenabídlo

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.