Utkání na těžkém terénu představovalo spíše urputný boj, pohledné kombinace by se daly napočítat na prstech jedné ruky. Oba týmy hrozily především ze standardních situací, které se nakonec staly rozhodujícími. V utkání se celkově nezrodilo moc brankových příležitostí. Nejdříve byl blízko gólu neveklovský špílmachr Šmejkal, ale tvrdou ránu vytáhl domácí Nerad na tyč. Na druhé straně využil volného přímého kopu miřetický Vojtěch Přitasil a s přispěním bránící zdi překonal brankáře Oberleitnera – 1:0.

Do druhého poločasu šly oba týmy se stejnou touhou, vsítit branku. Domácím se skóre navýšit nepodařilo. Turek po autovém vhazování trefil hráče na brankové čáře, s tvrdou ránou Přitasila si poradil brankář Oberleitner, přečíslení tři na dva nedokázali miřetičtí útočníci vyřešit. Neveklov si nedokázal vytvořit žádnou vyloženou šanci, se kterou by si domácí obrana s Neradem v zádech neporadila, a tak už to vypadalo, že body zůstanou na domácím hřišti. Pak se ale podařil neveklovskému trenérovi majstrštyk, když poslal v 90. minutě na hřiště Vrkoslava a ten okamžitě po dlouhém autovém vhazování srovnal na 1:1. O výsledku tak rozhodl penaltový rozstřel, v němž byli úspěšnější domácí.

„Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. My jsme dokázali vstřelit na konci první půle branku a do druhé půle šli s cílem neinkasovat a pokusit se náskok zvýšit. Ani jedno se nám nepodařilo. Nejvíce mrzí, že ve druhém poločase prakticky nepustíme Neveklov do vápna a v poslední minutě nakupíme hned několik chyb za sebou a necháme je vyrovnat. Naštěstí jsme alespoň urvali další bod při penaltách.“ byl po utkání rozpačitý trenér domácích Petr Naňák.

Miřetice – Neveklov 2:1 pk (1:0)

Branky: 44. Přitasil V. – 90. Vrkoslav Karty: ŽK 0:5. Rozhodčí: Budař – Boček, Drábek. Diváků: 80.

Miřetice: Nerad – Kabát, Čáp P., Čáp K. (7. Kamarýt J.), Přitasil J. – Jantač, Přitasil V., Jandák, Moudrý, Turek (63. Semrád) – Jenšík (87. Lalouček). Trenér: Petr Naňák.

Neveklov: Oberleitner – Balík M., Stibůrek, Hlaváč, Čichovský, Hašek, Šmejkal, Peter (80. Horák), Tůma (66. Balík P.), Melichar, Vitouš (89. Vrkoslav)

David Turek