„S přípravou jsem víceméně spokojen. Hráli jsme tři zápasy, kdy jsme jeden prohráli, vyhráli a naposledy remizovali s Divišovem,“ hodnotí zimní období hrající asistent trenéra David Turek. Podobně jako u všech ostatních zástupců z Benešovska, tak i kádr Miřetic zůstal o přestávku beze změn. „Pokračujeme tak, jak jsme hráli na podzim,“ podotýká Turek.

Miřetice přezimovaly na devátém místě se ziskem 17 bodů. Stejná pozice jim přísluší i v tabulce co se týče domácích a venkovních zápasů. Vzhledem k restrukturalizaci, která po sezoně nastane, a bude se škrtat jedna B třída, tak jsou nyní týmem na hraně. „Budeme doufat, že budeme co nejvíce bodovat doma a zvenku taky něco přivezeme. Chceme se udržet. Když spadneme, tak vinou reorganizace a ne tím, že budeme třetí od konce,“ říká Turek.

Hned první utkání napoví, jak na tom Miřetice jsou. Čeká je duel s rezervou Vlašimi, která je sedmá s minimálním bodovým náskokem. Už první mistrovský víkend se tak v B třídě bude hrát o hodně. Na sezonu jsme natěšení. Očekáváme první zápas, který bude určitě třaskavý,“ tuší kouč.


Načítám tabulku ...