Hned čtyři z pěti celků se představily doma. Na otevírací zápas před vlastními fanoušky ale bude chtít co nejrychleji zapomenout Křivsoudov, který schytal od Kácova debakl 0:5. Kvůli vysoké porážce navíc klesl po dvou kolech na poslední místo.

„Začátek zápasu jsme přitom neměli špatný a dostali jsme se do dvou gólových šancí, které jsme ale nevyužili. Soupeř pak de facto potrestal veškeré naše chyby. První půle ještě herně docela dobrá, ve druhé už jsme byli slabší. Kácov byl rychlejší, důraznější,“ komentoval trenér Křivsoudova Petr Veselka.

Napínavější zápas až do poslední minuty se odehrál v Teplýšovicích, kde se strhla dramatická přestřelka, ve které padlo sedm gólů. Domácí ale měli od počátku mírně navrch a nakonec vstřelili o jednu branku víc, i když se o výhru strachovali až do závěrečného hvizdu.

„Měli jsme nějaké problémy, ale zápas jsme zvládli dobře. Hezké, pěkné a kvalitní utkání. Bylo se na co dívat. Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme rychlejší, agresivnější. Mládí má zase své výhody. Málem jsem potřeboval transfuzi, protože ještě v poslední minutě chtěl náš gólman vykopnout balón a poslal ho přímo soupeři, který mohl skórovat do prázdné branky. V ten okamžik mi hodně ztuhla krev,“ přiznal kouč Roman Sedlařík.

Olbramovice se při návratu do I. B třídy bály toho, aby podobně jako předloni prohrávaly zápasy o gól, ve kterých by měly uhrát alespoň remízu. Podobný scénář nastal v duelu s Kunicemi, ve které domácí začali stahovat manko až za stavu 0:2. Skóroval však pouze Drábek a tak nováček při premiéře před vlastními fanoušky prohrál 1:2.

Pro nás strašná škoda, protože jsme hráli minimálně remízový zápas. Dostali jsme laciné góly. I když jsme dali v závěru tyč, tak se nám nepodařilo urvat bod. Ve druhé půli jsme měli tlak a hosté byli rádi za výhru,“ mrzelo trenéra Miroslava Kaprálka.

Očekávané střetnutí mezi Miřeticemi a rezervou Vlašimi skončilo bez branek. Ač se hrálo ve vysokém tempu s velkým množstvím osobních soubojů, tak nakonec obě defenzivy udržely nulu, ač domácího brankáře Denise Dvořáka zachránila v jednom případě tyč po přímém kopu.

„Byla to spíš taková bitva o tom, kdo dá první gól, ale ten nakonec nedal nikdo. Na obou stranách se vyskytly nějaké pološance. Vlašim dala z přímého kopu tyč, ale jinak nic. K tomu pár závarů. Bod docela beru,“ mínil asistent trenéra Miřetic David Turek. „Nejdřív zklamání, protože jsem si myslel, že budeme mít tři body. Když jsem si ale zpětně promítl utkání, tak si musím uvědomit, že máme dost mladý tým. V Miřeticích je navíc dost atypické hřiště. Těžké náročné utkání a nakonec jsem s remízou spokojen,“ doplnil vlašimský kouč Dušan Krása.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...