Bez jednoho dne půl roku chyběl na hřišti. Nyní nastoupil Zlatohlávek v základu a za důvěru se odvděčil trenérovi Martinovi Hyskému dvěma góly, které znamenaly obrat domácích. „Bylo důležité, že jsme odpověděli vyrovnávacím gólem a že jsme v tom hned pokračovali i do poločasu. Pak už jsme zápas kontrolovali,“ těšilo 21letého útočníka, jenž ve Vlašimi hostuje z Olomouce.

Domácí přitom vstoupili utkání hůře. Jako první se prosadila Jihlava. Její vedení ale mělo pouze jepičí život. Po dvou minutách se Zlatohlávek prosadil poprvé. Uběhlo dalších deset minut a přišel druhý zásah. Obě trefy přitom byly z dorážek. „Každý útočník má dohrávat situaci, pokud není míč v zámezí. I trenéři nám říkali, že máme dobíhat každou střelu a že se míč odrazí a ono se tak stalo,“ komentoval autor dvou branek.

Třetí uklidňují přidal do přestávky střelec jara Jan Suchý, který se v dresu Vlašimi trefil zatím v každém utkání. Po změně stran se obraz hry změnil. Aktivita domácích rázem zmizela. „Je to tak. Řekli jsme si v šatně, že chceme pokračovat v nasazení. Průběh tomu ale nenasvědčoval a do druhé půle vstoupila lépe Jihlava,“ přiznal Zlatohlávek. Kýženého kontaktního gólu se ale nedočkala, a tak Vlašim zvítězila 3:1.

Zlatohlávek tak zažil nejlepší možný návrat na hřiště okořeněný nejen výhru, ale dvěma góly a především tím vítězným. „Jsem určitě šťastný. Je to ale práce celého týmu. Všichni makáme na sto procent na tréninku a pak se nám to vrací v zápasech,“ rozplýval se vlašimský útočník.

Vlašim – Jihlava 3:1 (3:1)

Branky: 11. a 32. Zlatohlávek, 40. Suchan – 10. D. Krčík. ŽK: 1:3. ČK: 93. Kneifel – 93. Křišťál. Rozhodčí: Dorušák – Líkař, Žurovec. Diváci: 490.

Vlašim: Vágner – Hošek, Broukal, P. Breda, V. Svoboda – Suchan (90. Zinhasović), Křišťan, Icha (86. Lehoczki), Rigo (90. Krunert) – Zlatohlávek (58. Kneifel), Jurásek (58. Solomon).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...