Nejlepší pasáž Vlašimi přišla na startu druhého poločasu, kdy domácí zamkli soupeře a po střele Bredy zahráli hosté rukou. Domácí dostali penaltu, ke které se postavil Beran. Jeho rána ale místo v bráně skončila na břevně. „Chtěl jsem poslat míč nahoru. Věděl jsem, že gólman skočí na nějakou stranu, a tak jsem chtěl kopat nahoru a nejlépe doprostřed. Bohužel jsem kopl až moc nahoru do břevna. Je to pro mě strašně,“ zpytoval svědomí 19letý záložník zapůjčený ze Slavie.

Trenér Vlašimi Martin Hýský
Hyský: Mám nejvyšší ambice. Chci hrát baráž. Vyjádřil se k Jandovi

Domácí i po zahozené penaltě byli lepší, avšak Varnsdorf všechny větší příležitosti ustál. V závěru zápasu přestřelil branku Nigerijec Osuagwu. Hlavičku jeho krajana Kareema odvrátil hostující Kouřil z brankové čáry. Na úvod jara tak Vlašim uhrála bezbrankovou remízu. „Určitě zklamání. Říkali jsme si, že chceme do jara vstoupit třemi body a nakonec 0:0. Slabé. Měli jsme šance, měli jsme dát gól. Nedal jsem penaltu, zklamal jsem. Musíme jít dál a vyhrát,“ řekl Beran.

Vlašim sehrála s Varnsdorfem na Kollárově ulici vůbec první zápas pod umělými světly a všichni si novinku pochvalovali. „Mně osobně se hrálo dobře. Fyzicky jsme byli připravení. Varnsdorf jsme tlačili, jenom ten gól chyběl. Vytvářeli jsme si šance, měli jsme dobré střely, ale je podržel brankář Vaňák. Je pro nás zklamání, že jsme toho nevyužili,“ litoval domácí teenager.

Vlašim – Varnsdorf 0:0

ŽK: 3:3. Rozhodčí: Kotala – Dresler, Kotík. Diváci: 555.

Vlašim: Kolář – Kurka, Breda, Kulhánek, Kareem – Vachoušek (71. Musil), Nogha, Beran (83. Šubert), Planka, Pikul (71. Kneifel) – Osuagwu.

Varnsdorf: Vaňák – Omon (59. Dufek), Kouřil, Kubista, Zálešák – Ambler (80. Podzimek), Samko, Polyák, Stránský (80. Vlk) – Rudnytskyy (64. Gembický), Kříž (59. Kosař).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...