Druhé přípravné utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří tentokrát na domácím umělém trávníku přivítali třetiligovou Admiru Praha. Vlašim byla v utkání aktivnější a nakonec zaslouženě vyhrála 2:1. O branky se postaral v prvním poločase Oskar Fotr a ve druhém David Broukal.

Vlašim ve druhém utkání zimní přípravy narazila na další třetiligový celek. Tentokrát se soupeřem družiny trenéra Šmejkala stala pražská Admira. Domácí tým zahájil zápas aktivně a držel míč častěji ve své moci. Na šance si diváci museli počkat do 13. minuty, kde se k hlavičce dostal Bulíř, ale branku těsně minul. I nadále byla Vlašim aktivnější, ale střela Diase se neujala. Až po akci Fotra s Jandou došlo ke změně skóre. Vlašimský útočník vyslal Ladislava Jandu do úniku, ten byl faulován a pokutový kop Oskar Fotr proměnil – 1:0. Stejný hráč mohl o pár minut později přidat druhou branku, ale trefil jen břevno. Samotný závěr prvního poločasu přinesl ještě několik šancí, ale skóre se již neměnilo.

Do druhého poločasu oba celky vystřídaly a k prvnímu vážnějšímu ohrožení branky se dostali i hosté. Pavlatovu ránu Bačkovský chytil. Skóre se tak měnilo na druhé straně, kdy Plachého rohový kop usměrnil do sítě David Broukal – 2:0. Poté přítomní fanoušci sledovali nudnější pasáž hry, kterou ukončila až sražená střela Jiřího Kurky, která zapadla za záda Bačkovského – 2:1. Domácí nechtěli připustit další komplikace, ale centrované míče hosté odvraceli. Až přišla 81. minuta a povedený centr Plachého, který našel Dohnalíka, ten ale trefil pouze brankáře. V samotném závěru zahrozili i hosté, kdy Kurek svou střelou protáhl Bačkovského v domácí brance.

Další přípravné utkání čeká na hráče Vlašimi už v úterý. To se představí na hřišti prvoligové Mladé Boleslavi. V sobotu pak hrají v Živanících. Doma se pak představí o týden později, kdy hostí pražskou Duklu.

Vlašim – Admira Praha 2:1 (1:0)

Branky: 27. Fotr, 60. Broukal – 70. Kurek.

Vlašim I. poločas: Bačkovský – Kadlec J., Štochl, Breda, Kadlec Mi. (41. Hašek) – Janda, Dias, Januška, Fotr, Bulíř, Broukal. Vlašim II. poločas: Bačkovský – Hašek, Vrána, Broukal, Vondra, Plachý, Dohnalík, Komárek, Sváta, Svoboda, Jankele.