Vlašimi první poločas sedl. Byla aktivnější a na rozdíl od domácích se dokázala dostat do šancí. Při hlavičce Vedrala se ale blýskl bezchybným zákrokem brankář Vítek a Francouz Diamé pálil těsně vedle líšeňské tyče. Zasloužená odměna tak přišla až v samotném závěru první půle, po faulu Vintra v pokutovém území proměnil penaltu s přehledem kapitán Ladislav Janda. Pro Vlašim šlo o první trefu ve FNL od 24. listopadu.

Hosté excelovali i po přestávce. Líšeň do ničeho nepouštěli a po hodině hry udeřili podruhé, chytrým lobem se prosadil znovu Janda. Během deseti minut pak Vlašim měla hned tři tutovky, mohla soupeře dorazit, ve všech případech ale zazářil líšeňský brankář Vítek. Jeho parta se však nedokázala v závěru prosadit ani z dvou ojedinělých příležitostí, Vlašim si tak připsala veledůležité tři body a poskočila na třinácté místo tabulky.

SK Líšeň – FC Vlašim 0:2 (0:1)

Branky: 45. a 62. Janda. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Vojkovský – Mojžíš, Bureš.

Líšeň: Vítek – Jeřábek, Hlavica, O. Ševčík (C), O. Vintr (63. Černín) – Málek (81. Minařík), Kučera, Demeter (63. Matocha), Rolinek – T. Machálek (63. Silný), Zikl (81. Vasiljev).

Vlašim: Řehák – Hašek, Vedral, Broukal, Frizoni (81. Mil. Kadlec) – P. Breda, Blecha, Záviška, Janda (C) (73. V. Svoboda) – Diamé, Dias (86. Januška).