Na předsezónní soustředění vyrazilo celkem dvacet hráčů – tři gólmani a sedmnáct hráčů do pole. Se stálou brankářskou dvojkou například Stanislav Tichý. Co se týče hráčů, tak jsou už v plném tréninkovém procesu ještě na jaře dlouhodobí marodi – kapitán Petr Breda či útočník Adam Toula.

„Hráče čeká klasické herní soustředění, kde se budeme dávat dohromady. Co se týče kádru, tak s námi cestuje celkem sedmnáct hráčů a tři brankáři. V týdnu by se k nám měli připojit Kričfaluši a Šmiga ze Slavie. Samozřejmě je v jednání i další pohyb v kádru a uvidíme, jak vše dopadne. Moudřejší budeme po konci soustředění,“ uvedl před odjezdem do Nymburka hlavní trenér Vlašimi Martin Hyský. Jeho tým zakončí nadcházející týden sobotním utkáním s ligovým týmem Mladé Boleslavi.

Pak už bude zbývat poslední prověrka v podobě generálky s Benešovem. Zatímco pro Vlašim se bude jednat o poslední test před začátkem podzimní části, tak její regionální rival odstartuje přípravu na nadcházející ročník v divizi.

Složení kádru při odjezdu na soustředění
Brankáři: Marek Kolář, Matyáš Vágner, Stanislav Tichý.
Hráči do pole: Petr Breda, Ladislav Janda, Jiří Kulhánek, Filip Šimeček, Chisom Onije, Solomon John, Adam Toula, Lukáš Musil, Erik Biegon, Petr Heppner, Albert Labík, Martin Šubert, Rafael, Tavares, Raymond Nogha, Ebrima Singateh, Filip Dostál, Libor Pernica, Ousmane Ndiyane.