Lepší vstup do utkání měli Východočeši, které už po šesti minutách poslal do vedení Brandner. Vlašim ovšem velmi rychle odpověděla. Po čtvrthodině hry si na malém vápně našel centr z levé strany Blecha a srovnal. Následně tempo hry opadlo a zbytek prvního poločasu už nic zajímavého nepřinesl.

Po změně stran vzala otěže do svých rukou Vlašim, která byla mnohem aktivnější a vytvořila si několik zajímavých možností na vstřelení vedoucího gólu. Dlouho však narážela na vynikajícího brankáře Vízka, který předvedl několik skvělých zákroků. Hradec zahrozil pouze jednou, ale Brandner se tentokrát prosadit nedokázal.

Když devět minut před koncem zahodil největší příležitost na vstřelení druhého gólu střídající vlašimský útočník Dao, kterého opět vychytal Vízek, zdálo se, že zápas směřuje k nerozhodnému výsledku. Nakonec se ale Vlašim přeci jen dočkala odměny v nastaveném čase, kdy si po rohovém kopu našel míč Toml a rozhodl o těsném vítězství.

Vlašim tak v základní skupině obsadila druhé místo za dalším středočeským zástupcem z Příbrami.

Hradec Králové – Vlašim 1:2 (1:1)

Branky: 6. Brandner - 15. Blecha, 90. Toml. Diváci: 75.

Vlašim: Řehák - Pavlík, Štochl, Toml, Kadlec - Plachý, Fortelný, Blecha, Novotný, Ivanko-Macej - Výborný. Střídali: Dao, Mizerák, Selemani, Janda.

Hradec Králové: Ottmar - Kopečný, Martinec, Plašil, Urma - Jukl - Martan, Kateřiňák, Ďurděvić, Brandner – Kropáček. Náhradníci: Firbacher, Hynek, Kvída, Mahr, Soukeník, Vízek.