Do utkání Vlašim vstoupila dobře a byla aktivnějším týmem, který si dokázal vytvořit celou řadu šancí. První z nich se podařilo proměnit po necelých dvaceti minutách hry Jelínkovi – 1:0. Domácí i nadále pokračovali ve svém tempu a jejich náskok mohl být vyšší, ale další šance zůstaly nevyužity. Druhý poločas přinesl několik změn v obou sestavách a tempo hry opadlo. Nicméně i přes to Vlašim dokázala díky zásahu Pilíka zvýšit svůj náskok a nakonec jej i udržet.

Trenér Michal Mašek: „První poločas byl z naší strany dobrý. Byli jsme hodně na míči a vytvořili si řadu šancí. Právě to bylo naším cílem hrát výš a dostávat se do šancí. Přesně tak bychom se rádi prezentovali i v domácích zápasech na podzim. Jediné negativum bylo proměňování šancí, kdy se nám povedlo proměnit pouze jedinou z prvním poločase. Naším cílem tedy bude zapracovat na zakončení, abychom příště vstřelili více branek. Samotný druhý poločas přinesl změny v sestavě obou týmů a úroveň hry tím byla ovlivněna. Nicméně celkově mám ze zápasu dobrý pocit.“

Vlašim - Sparta Praha B 2:0 (1:0)

Branky: 19. Jelínek, 75. Pilík.

Vlašim: Řehák – Breda, Štochl (46. Shin), Broukal, Mizerák (46. Kadlec) – Janda (46.Pilík), Blecha (60. Vlasák), Svoboda, Jelínek (46. Plachý) – Lucas (60. Badocha), Fotr (46.Skopec).

JIŘÍ PAÝR