Svěřenci trenéra Martina Hyského se přitom měli původně utkání s jiným druholigovým konkurentem. Plánované utkání s Chrudimí ale bylo pár dní před konáním zrušeno a náhradního soupeře našli Středočeši právě na Vysočině.

Ve finále závodu na 400 metrů porazil Matěj Krsek (ve žlutém dresu) celou českou špičku. Vpravo finišoval stříbrný Patrik Šorm, třetí Pavel Maslák dobíhal mimo záběr.
Je nejrychlejší. Matěj Krsek pojede na olympiádu do Tokia jako náhradník

Všechny klíčovém momenty utkání se odehrály ve druhém poločase. Jako první udeřili hosté, když se prosadil Wilson. Vlašim ale dokázala rychle zareagovat, když za dalších sedm minut zamířil přesně Tomáš Rigo a vzhledem k vyrovnanému průběhu celého utkání zařídil spravedlivou remízu.

Celek z Podblanicka tak zůstává v přípravě stále neporažen, když ve dvou utkáních jednou zvítězil a jednou remizoval. Tuto bilanci bude hájit zase ve středu, kdy sehraje už v pořadí třetí přípravný duel. V něm pro změnu opět poměří síly s účastníkem FORTUNA:LIGY, konkrétně Teplicemi.

Vlašim – Jihlava 1:1 (0:0). Branky: 65. Rigo – 56. Wilson.

Vlašim: Řehák – Hošek (46. Starý), Breda (85. Opluštil), Opluštil (46. Broukal), Svoboda (46. Sváta) – Janda (46. Zihnasovič), Blecha, Kozel, Rigo (70. Jíra), Kneifel (75. Hrabánek) – Alijagič.