Přestože šli svěřenci trenéra Martina Hyského, který zažil premiéru na lavičce Středočechů, do utkání po náročném fyzickém soustředění v Nymburce, začali velmi aktivně. Už ve třetí minutě se povedenou střelou zpoza velkého vápna prosadil Filip Blecha.

Po čtvrthodině hry měla Vlašim možnost pokutového kopu a Marek Červenka poslal míč ze svého pohledu na pravdou stranu. Gólman skončil ke druhé tyči. Bohemians se podařilo snížit, po pěkné kombinaci a nedůslednosti obrany soupeře zakončoval z bezprostřední blízkosti Tomáš Necid.

#clanek|5804051

Běžela třicátá minuta a Vlašim si vzala dvoubrankové vedení zpět, po bleskové akci se tvrdou ránou z první prosadil Filip Blecha. Brankář Valeš neměl proti jeho dobře umístěné ráně šanci. Ještě před koncem prvního poločasu dokázal snížit Jan Chramosta, který si výborně naběhl na Vackův centr. Zpracoval míč a uklidil ho pohodlně k tyči.

Do druhého poločasu vstoupili Bohemians s jednobrankovým deficitem, který se pokoušeli rychle smazat. Pražané hráli aktivně, ale nedokázali své šance proměnit. To se však podařilo hostům a Denis Višinský ve skluzu dokázal poslat míč přesně pod břevno. I za stavu 2:4 „Klokani“ bojovali dál a podařilo se jim utkání zdramatizovat. Vlašimské obraně unikli dva soupeři. Osmančík nahrával před odkrytou bránu, kam si naběhl Jan Vondra a snadno zakončoval. Na konečných 5:3 z pohledu Vlašimi upravil Denis Alijagić, který prostřelil brankáře Koubu.

Další utkání čeká Vlašim 3. července, od 11 hodin nastoupí proti Jihlavě.