Pokračovat v dobrém výkonu, předčít soupeře a získat tři body. To je cíl fotbalistů Vlašimi pro středeční zápas proti Vyškovu. Před utkáním 26. Kola FORTUNA:NÁRODNÍ ligy drží Vlašim druhou pozici, na první Brno ztrácí 14 bodů, na třetí Líšeň má náskok bod. Líšeň v úterní předehrávce porazila Varnsdorf 1:0. Na čtvrtou Spartu „B“ má Vlašim náskok dvou bodů. V případě, že by Vlašim nebodovala a naopak Sparta vyhrála, týmy by se na druhé pozici vystřídaly.

Vlašim po třech nevyhraných zápasech zabrala a v domácím prostředí dokázala v sobotu porazit Ústí nad Labem 3:0. Fotbalisté Vyškova z posledních pěti zápasů nevyhrály ani jeden, do tabulky získali dva body za dvě remízy. Z posledních třech utkání se tento tým dokázal prosadit jen jednou.

V rámci probíhající sezony se obě mužstva už jednou střetla. Vzájemný zápas se odehrál ve druhé polovině října a domácí Vlašim po jednoznačném výkonu vyhrála 5:1. Dvě branky vstřelil Blecha, po jedné Rigo, Alijagič s Červenkou. Za Vyškov na konci prvního poločasu snižoval na průběžných 1:2 Slaměna.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...