V první půli počítali Vlašimští hlavně škody. Už po dvanácti minutách musel z placu zraněný gólman Le Giang a ve 25. minutě nařídil rozhodčí Ginzel pokutový kop pro hosty po pádu Ondráčka. Brankářský náhradník Bačkovský se sice proti kapitánovi Rudnyytskému zaskvěl a ránu vyrazil, jenže přímo k nohám exekutora, který napodruhé uspěl – 0:1.

Do poločasu se Vlašim z téhle rány nezotavila, ale v pauze načerpala správnou energii a hrálo se už hlavně na půlce Severočechů. Do zakončení nejnebezpečnějších situací se dostával hlavně Fotr, jenže radost mu nejdřív zkazila obětavá obrana a podruhé mířil obstřelem těsně mimo.

Domácí ale tlačili soupeře dál a dál směrem ke Šluknovskému výběžku, až se dočkali. V 69. minutě dostal na vápně chvíli volna Janda, navedl si merunu na levačku a nádhernou ranou srovnal. Domácí chytili slinu, chtěli zápas rozhodnout pro sebe, ale když už přišla velká šance Blechy, zasáhla opět varnsdorfská obrana.

Zápas tak skončil remízou, se kterou byli spokojenější hosté.

Vlašim – Varnsdorf 1:1 (0:1). Branky: 69. Janda - 26. Rudnytskyy. ŽK: Skopec - Drodič. Rozhodčí: Ginzel – Pfeifer, Vodrážka. Diváci: 523.
Vlašim: Le Giang (12. Bačkovský) – Mil. Kadlec, Piško, J. Štochl, Mizerák – Blecha, Skopec, Ivanko-Macej (59. Túlio), Fortelný (77. Selemani), Janda – Fotr.
Varnsdorf: Porcal – Zbrožek, Kozma, Kouřil, M. Richter – Bláha, Dordić, Kocourek (84. M. Kubista), Kodeš, Rudnytskyy (65. Barac) – Ondráček (73. Schön).