Zápas nenabídl velkou podívanou. Oba celky spoléhaly hlavně na pevnou obranu a víc jim nedovolily nepřesnosti v souhře. Necelých 400 diváků nevidělo žádnou větší šanci hostů a snad jen dvě domácí, které jakž takž zaváněly gólem.

Pokus Omasty z první půle ale zlikvidoval dobře Bačkovský, který v právě nahradil zraněného Le Gianga, ve druhé půli zase Dedič poslal svou hlavičku kousek vedle tyčky.Třinec v závěru stupňoval tlak, ale obrana Vlašimi vše uskákala a uhrála do bezpečí a důležitý bod si Středočeši vezou domů.

 „V první půli jsme byli lepší my, ve druhé Třinec, takže ta plichta odpovídá. Ani já si nevybavuji nějaké gólové šance na žádné straně,“ řekl trenér Vlašimi Erich Brabec. Právě s druhou polovinou utkání nebyl spokojený. „Mrzí mě, že jsme po přestávce nenavázali na naši hru z první půle. Byl to spíš boj,“ dodal Brabec, ale tým mírně omluvil jeho mládím. „Kluci se potřebují vyhrát, a to do nich nedostaneme jinak, než samotnými zápasy.“

FK Třinec - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0.

Rozhodčí: Houdek - Kožár, Hock. ŽK: Janoščín - Skopec, Fortelný, Túlio. Diváků: 363

Třinec: Adamuška - Kušnír (73. Dedič), Čelůstka, Bedecs, Janoščín - Ilko, Vaněk, Weber, Šumbera - Omasta (83. Janošík) - Hejný (46. Schwendt).

Vlašim: Bačkovský - Mizerák, Plechatý, Piško, Kadlec - Skopec, Janda (76. Túlio) - Ivanko-Macej (66. Kučera), Blecha, Fortelný - Fotr (86. Dao).