Oba týmy hrály v úvodu zápasu hodně kombinačně, delší dobu se čekalo na první výraznější šanci. Po čtvrthodině hry se hosté dostali do zajímavé střelecké pozice, ale domácí obrana si dokázala poradit. Fotbalisté Vlašimi se mohli ve 33. minutě dostat do vedení. Průchova střela byla obránci zblokovaná, a pak se sám před brankářem Čížem objevil Červenka. Autor rozhodujícího gólu z předchozího zápasu Vlašimi tentokrát minul branku. V závěru poločasu si ještě oba celky vypracovaly šanci. Peřinovu střelu chytil do rukavic brankář Vliegen, a pak na druhé straně nenechal gólman Číž skórovat Vránu. Po prvním poločase platil nerozhodný stav.

První výraznější šanci druhé části zápasu obstaral Dias. Jeho rána zhruba z dvaceti metrů skončila v moci brankáře Číže. Gólovou příležitost měli také hosté, ale Smejkal sám před bránou špatně zakončil, Vliegen vyrazil na rohový kop. V 82. minutě padl rozhodující gól v zápase. Smejkal rozehrával přímý kop. Jeho centr zamířil na hlavu Křišťála, jehož zakončení bylo pro Vliegena nechytatelné. Jinou příležitost si už týmy nevypracovaly, a tak body z tohoto zápasu získali fotbalisté Jihlavy. Ti na půdě Vlašimi vyhráli 1:0.

Vlašim – Jihlava 1:0 (0:0)
Branka: Křišťál. Žluté karty:27. Sváta (VLA), 90+3. V. Svoboda (VLA)

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vliegen – Zukal, Dias (61. Zinhasović), V. Svoboda (C), Daniel Kozel (85. Firbacher) – Sváta (85. J. Štochl), Broukal, Červenka, Průcha – Blecha, Vrána (67. Janda).
Náhradníci: Řehák – Ogiomade, Sklenička, J. Štochl, Firbacher, Zinhasović, Janda.

FC Vysočina Jihlava: Číž – Štefánek, Červ, Křišťál, Smejkal – Peřina (79. T. Svoboda), Tureček (67. Shudeiwa), Horák, T. Vlček – Lacko (C), Arroyo (90+2. Křivánek).
Náhradníci: Jágrik – Pojezný, T. Svoboda, Ševčík, Křivánek, Dau, Shudeiwa.