Nejenom nové tváře, ale především osvětlení bude chtít Vlašim ukázat fanouškům při prvním jarním duelu. Na startu jara jí čeká 14. tým druhé nejvyšší soutěže Varnsdorf. Svěřenci Martina Hyského budou chtít vstoupit do druhé poloviny výhrou, protože sám hlavní kouč v rozhovoru před startem jara prohlásil, že chce útočit na barážové příčky.

„Chtěl bych všechny pozvat na úvodní utkání s Varnsdorfem. Instalovalo se tady umělé osvětlení. Novinka pro Vlašim i pro nás realizační tým a fotbalisty. Myslím, si že to bude hodně zajímavé i pro fanouška, vidět fotbal v trošku jiný čas pod světly,“ pozval Hyský v rozhovoru pro klubový web diváky na stadion. „Přál bych si, aby tady byla bouřlivější atmosféra, aby mužstvo cítilo, že má za sebou fanoušky, kteří je podporují. Slibuji za tým, že uděláme všechno proto, že se ve Vlašimi hraje dobrý fotbal,“ dodal vzápětí. On sám je s průběhem zimní přípravy spokojen.

Trenér Vlašimi Martin Hýský
Hyský: Mám nejvyšší ambice. Chci hrát baráž. Vyjádřil se k Jandovi

„Jsme rádi, že se nám podařilo během zimního období tým posílit o několik zajímavých hráčů a zároveň nás těší, že se několik hráčů opět dokázalo prosadit v nejvyšší soutěži. Pevně věříme, že nám nové posily pomohou k co nejlepším výsledkům. Za vedení bychom byli rádi, pokud by se týmu dařilo podobně jako na podzim a bylo z toho umístění v té lepší polovině tabulky. Zároveň bych rád chtěl jménem všech v klubu pozvat na náš stadion všechny fanoušky, aby nás podpořili," uvedl sportovní ředitel Jan Jícha s tím, že klub bude vyžívat během zápasů i nově vybudované umělé osvětlení a zápas tím bude mít zajímavou atmosféru.

Vlašim drží doma s Varnsdorfem sérii sedmi zápasů neporazitelnosti. Třikrát skončilo utkání remízou a čtyřikrát brala plný bodový zisk, což by brala i nyní, aby mohla úspěšně zahájit útok na barážové příčky. Utkání začíná v 17 hodin.


Načítám tabulku ...