„V situaci, kdy si chceme udržet stále ambici být na barážových příčkách, jsme se rozhodli pro tento krok. Potřebujeme dát nový impuls týmu," komentoval razantní krok na klubovém webu majitel Jan Starka.

Příbram pod Krejčím vyhrála na jaře jediný zápas na půdě nováčka z Kroměříže, jinak třikrát prohrála 0:1. Naposledy doma s Vlašimí. Tým od řeky Litavky nyní nově povede Roman Bednář, který povýšil z asistenta na hlavního kouče. Další členové realizačního týmu Jakub Krištofek a trenér brankářů Ladislav Maier nadále zůstávají.

Krejčí převzal tým v dubnu loňského roku a povedlo se mu ho po Dušanu Uhrinovi mladším povznést a dostat až do baráže s Pardubicemi. Na předních příčkách dokázal udržet Příbram i na jaře. V zimní přestávce ale přišel nejprve odečet bodů a nyní zejména střelecká krize, kdy týmu schází elitní střelec například v osobě momentálně zraněného Tomáše Wágnera.

„Karlovi patří poděkování za vedení týmu. Věříme, že se s ním dál budeme vídat, v Příbrami na stadionu bude vždy vítaný,“ uvedl klub na webových stránkách.


Načítám tabulku ...