Diamé se rozhodl přijmout prvoligovou výzvu a na hostování do konce sezony zamířil pod Ještěď – do Slovanu Liberec. „Je to mladý, talentovaný útočník s velkým potenciálem. Už je adaptovaný na český fotbal z druhé ligy ve Vlašimi. Přichází k nám na půl roku s opcí. Uvidíme, jestli se nám podaří využít jeho potenciál, dostat ho dál a udělat z něj kvalitního útočníka, který bude přínosem,“ prohlásil liberecký kouč Pavel Hoftych na adresu senegalského útočníka, který působil ve Vlašimi od července 2019 a za devatenáct utkání v jejím dresu vstřelil dvě branky.

Vlašim (v zeleném) porazila v přípravě na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Viktorii Žižkov.
Jízda na vítězné vlně pokračuje. Vlašim v přípravě zdolala i Viktorii Žižkov

Duo Křišťan a Jurásek přichází na půlroční hostování ze Slavie Praha. Středočeský celek tak získal dva talentované fotbalisty, kteří sice převážně nastupovali za třetiligovou rezervu, ale už mají i zkušenosti z Evropské ligy. Prvně jmenovaný nastoupil na podzim na závěrečných šest minut do domácího utkání s francouzským Nice, druhý zase odehrál devět minut na půdě německého Leverkusenu - tomu ale přidal i první minuty ve FORTUNA:LIZE, konkrétně v zápasech s Brnem a Opavou.

Zatímco Křišťan, který už nastoupil za Vlašim v sobotní přípravě proti Viktorii Žižkov, přichází posílit záložní řadu, Jurásek je přímou náhradou za Diamého a v útoku tak doplní Michal Vrána, Marek Červenka a Fortune Akpay Bassey.